Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 27-06-2012 22:41

ja mialem to samo z wypłatą ale udało mi się czwartego dnia po północy


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Szakallt - 28-06-2012 02:22

Widzę, że problem z wypłatami na LR to wspólny temat. Ja już próbuję od 2. dni. A wczoraj miałem Ciotce 50 zł. oddać ;P no nic będzie musiała poczekać a ja będę musiał się tłumaczyć Big Grin znowu...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Artiis - 28-06-2012 02:39

Za nie długo mają być wypłaty instant.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Szakallt - 28-06-2012 03:37

(28-06-2012 02:39)Artiis napisał(a):  Za nie długo mają być wypłaty instant.

Super wiadomość a możesz napisać skąd to wiesz? Czy tylko tak przypuszczasz? Mógłbyś podzielić się jakimś linkiem lub chociaż cytatem;p


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 28-06-2012 09:56

Na czacie admini mowili ze wdrazaja nowe skrypty do wyplat, ale z tym instant to bym sie tak nie spieszyl, nawet jak cos takiego wprowadza to ekstra prowizja za to bedzie


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 28-06-2012 17:17

ważne aby przyśpieszyli z latwością możliwości wyplaty..czas czekania nie jest teraz tak duży więc moze zostać taki jaki jest


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UniverMan - 28-06-2012 17:37

(28-06-2012 02:39)Artiis napisał(a):  Za nie długo mają być wypłaty instant.

No to grubo,jak bedzie instant to moze pare groszy tez wrzuce.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Artiis - 28-06-2012 17:42

(28-06-2012 03:37)Szakallt napisał(a):  
(28-06-2012 02:39)Artiis napisał(a):  Za nie długo mają być wypłaty instant.

Super wiadomość a możesz napisać skąd to wiesz? Czy tylko tak przypuszczasz? Mógłbyś podzielić się jakimś linkiem lub chociaż cytatem;p



Przeczytałem bodajże na FB, na innym forum o tym piszą.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gra11 - 28-06-2012 19:10

Zauważyliście, że ruszył Traffic Exchange?

A przy okazji - może mi ktoś wyjaśnić czym są: JSS-Warp i JSS-Booster?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 28-06-2012 21:43

Dawnoo temu byly to podprogramy ktore dzialaly, ale co do opisu ich dzialania odsylam do pierwszy stron watku o JSS na innym duzym forum bo tam bylo to dosc szczegolowo opisywane. Co do Traffic Exchange widzialem ze dziala i wyklikalem swoje, ale przydalby sie jakis manual, tutorial, ktory by pokazal jak to dobrze wykorzystac bo na razie za wiele nie wiadomo