Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 24-06-2012 22:09

zgoda lilion jest droższy, ale nadrobisz w jss zyskanym czasem.
Jak kto woli. Słyszałem, że np. payza potrafi trzymać kase nawet przez 2-3 tyg.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 24-06-2012 22:12

trzymac w jakim sensie?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - JaviDesire - 24-06-2012 23:57

Koledze z tym trzymaniem kasy pewnie chodzi o to, że jak robisz przelew z konta bankowego na Payzę to możesz tyle czekać, ale... no właśnie tak się dzieje jeżeli zrobisz coś źle przelewając kasę z banku na Payzę np. nie podasz w tytule przelewu wymaganych cyferek.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 25-06-2012 08:49

Nawet jak sie dobrze wpisze to payza predkością nie powala.
A na lilionie jak pierwszy raz przelewałem, to źle wpisałem konto docelowe. Wysłałem ticket z prawidłowym i tego samego dnia miałem kase na jss.
Zgadza się trochę to więcej kosztuje, ale 3-4 dni na jss więcej wyrównują straty. (i działają w weekend)
Nie mówiąc, że początkujący inwestorzy mogą od razu cieszyć się otwartymi pozycjami Smile
Pozdrawiam


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 25-06-2012 09:57

Najlepiej to wymienić pieniądze u sponsora Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 27-06-2012 12:09

Coś mnie chyba dzisiaj trafi... od 4 dni próbuję zrobić wypłatę na LR lub Payze i ciągle jest komunikat, że przekroczono limit wypłat. Średnio w ciągu dnia z 20-30 razy próbuje - w dzień i w nocy. Mogliby w końcu coś z tym zrobić bo na dłuższą metę jest to zniechęcające do programu.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - canis987 - 27-06-2012 12:29

A wystarczyło poczytać, że z LR od kilku dni był problem (po stronie LR), więc limit wypłat z JBP drastycznie zmniejszyli. A przez najbliższe 24h opcja wypłat będzie wyłączona, żeby nadgonić zaległości. Mam nadzieję, że jutro wszystko wróci do normy.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 27-06-2012 12:34

Problem z LR był do końca weekendu - w poniedziałek wszystko ruszyło (Zresztą problemów z Payza w tym czasie nie było). Zresztą ciągle wyskakujące limity wypłat mają już od dłuższego czasu, z tym, że przy kilku próbach w ciągu dnia jakoś się udawało. Program jest dobry, ale wypadałoby żeby to poprawić Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 27-06-2012 12:43

(27-06-2012 12:34)adax84 napisał(a):  Program jest dobry, ale wypadałoby żeby to poprawić Smile

To rekomenduj wszędzie gdzie się da Tongue Może w końcu będzie na wypłaty


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 27-06-2012 12:49

(27-06-2012 12:43)Morlok napisał(a):  To rekomenduj wszędzie gdzie się da Tongue Może w końcu będzie na wypłaty

Już bilbordy wykupiłem Tongue