Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 24-06-2012 12:01

A moim zdaniem kapucha powinna być w portfelu a nie na serwisach hyip Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 24-06-2012 12:35

(24-06-2012 11:51)kamikadze22 napisał(a):  player idź sie wyśpij lepiej ;D

Cicho tam 399 dolarowcy Smile Mowie o tych co maja miesiecznie duzo duzo wiekszy przesyl kasy na Payza i nie moga miec konta starter Smile A raczej nie sadze zeby Umcyk mial mniej miesiecznie Smile

[Obrazek: 4f7f4f0dfd.jpg]

Jak sie ma konto pro to wtedy jak widac oprocz 8% z jss placimy jeszcze 2,5% payzie.... az jestem ciekaw ilu z was bierze to pod uwage..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 24-06-2012 15:00

..Smile)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 24-06-2012 15:10

Jeszcze player 19% w Urzędzie Skarbowym Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 24-06-2012 15:14

(24-06-2012 15:10)Ruska34 napisał(a):  Jeszcze player 19% w Urzędzie Skarbowym Smile

kto robi ten robi 0.o Tongue


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kamikadze22 - 24-06-2012 17:48

(24-06-2012 12:35)player_sct napisał(a):  
(24-06-2012 11:51)kamikadze22 napisał(a):  player idź sie wyśpij lepiej ;D

Cicho tam 399 dolarowcy Smile Mowie o tych co maja miesiecznie duzo duzo wiekszy przesyl kasy na Payza i nie moga miec konta starter Smile A raczej nie sadze zeby Umcyk mial mniej miesiecznie Smile



Jak sie ma konto pro to wtedy jak widac oprocz 8% z jss placimy jeszcze 2,5% payzie.... az jestem ciekaw ilu z was bierze to pod uwage..

Ja Cie nie obrażam wiec takie komentarze wsadz sobie wiesz gdzie .... Ile miałem to wpłaciłem i z tym działam. Nabijasz sie że 399$ a jak napisze do Ciebie przyszły ref to nie pogardzisz wtedy profitem od tych marnych 399$ Smile Z tego co widze to siedzisz całymi dniami na kilku forach spamując bezsensownymi postami aby tylko sie ref trafił jak wypocisz swoje mądrości.
Pozdrawiam


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 24-06-2012 18:13

Do przelewu środków na jss polecam Liliontransfer. Transfer z konta bankowego na jss zajmuje kilka minut - i zyski lecą.
Ja czekam i czekam na przelew środków do payza i ... trace na tym.

Jak by był ktoś zainteresowany zapraszam na PW.

http://liliontransfer.org/?ref=94643

http://liliontransfer.org/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 24-06-2012 20:49

To chyba nie temat na refflinki do kantorów internetowych

A player robiąc jedną wypłatę za 100$ zamiast 5 po 20$ oszczędza 1$ Smile (płaci raz prowizje 0.25$ zamiast 5 ;p )


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - imagine - 24-06-2012 21:07

odnośnie http://liliontransfer.org
PLUS:
Szybki transfer;
MINUS:
Wysoki koszt ( patrz niekorzystny kurs)

Ps. Coś kosztem czegoś. Chcesz szybko płać dodatkowo, albo Smile wolno i mniej zapłacisz.
http://zarabiaj-online.bugs3.com/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 24-06-2012 21:27

(24-06-2012 17:48)kamikadze22 napisał(a):  Ja Cie nie obrażam wiec takie komentarze wsadz sobie wiesz gdzie .... Ile miałem to wpłaciłem i z tym działam. Nabijasz sie że 399$ a jak napisze do Ciebie przyszły ref to nie pogardzisz wtedy profitem od tych marnych 399$ Smile Z tego co widze to siedzisz całymi dniami na kilku forach spamując bezsensownymi postami aby tylko sie ref trafił jak wypocisz swoje mądrości.
Pozdrawiam

po pierwsze primo - klania sie czytanie ze zrozumieniem - emotikone widzi?? to gdzie tam jest obrazanie kogos? no chyba ze obrazasz sie za to ze ktos na ciebie krzywo spojrzy to jaśnie wielmoznego pana przepraszam, ja sługa unizony prosi o wybaczenie <-- to jest obrazanie

po drugie primo - jakbys nie zrozumial te 399$ to nie nabijanie sie z tego ile kto ma kasy a sugestia podzialu kont na payza na personal starter i pro czyli to bez prowizji za przyjecie kasy i to z prowizja.

po trzecie primo - a co cie to obchodzi co robie na innych forach?? czy ja ci zabraniam pisania na forach? Rob to do woli nie mam nic przeciwko - chyba ze nie potrafisz i zazdrosc zżera. Z doświadczenia wiem ze negatywnie komentuja prace innych tylko ci co im żal dupe ściska ze sami nic nie potrafią.

I tu koncze tę wymiane poglądów bo to nie miejsce na to...