Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 21-06-2012 22:04

...a jeśli nawet niektórym nie naliczą zarobku za dziś, to po prostu wydłużą żywotność pozycji o jeden dzień, tak jak to miało miejsce w przeszłości.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 21-06-2012 22:07

PYTANIE !!!

o jakiej godzinie najlepiej wypłacać bo nie moge od 2 dni trafić...jak zlecam na AlertPay ( payza ) wypłate, wpisuje 25$ i daje zatwierdź to wyskakuje informacja ze dzienny limit wypłat tego procesora sie zakonczył...niezależnie o której godzinie czy o 7 rano, w południe, popołudniu, teraz wieczorem i nawet po północy próbowałem..ni jak nie moge zlecic wypłaty

a wieczorem to nawet mi nie wyskakuje opcja wpisania kwoty do wypłaty tylko do razu info ze limit sie skończył..czy to jakis błąd czy po prostu mam pecha??

wy tez tak macie?? o ktorej godzinie wypłacacie?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 21-06-2012 22:11

Wczoraj około 23 mi przeszła wypłata


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 21-06-2012 22:11

Masz pecha, czasami jest nawet tak, że o 6:50 nie możesz zrobić wypłaty, a już o 7:20 możesz, także trzeba ostro strzelać z godziną wypłaty.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 21-06-2012 22:13

Właśnie mi naliczyło i od razu kupiłem pozycje żeby jutro zliczyło z niej $$ Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 23-06-2012 07:43

Jak to jest z prowizjami, jak sie przelewa z payza na jss i przy wypłatach?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 23-06-2012 08:45

Z payza do JBP niema Prowizji.

Jak wypłacasz jest prowizja.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 23-06-2012 09:00

wczoraj udało mi się wypłate zrobić.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 23-06-2012 09:14

przy wypłacie na konto czy na payza?
chyba że i tu i tu jest prowizja?

Dzieki za odp.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 23-06-2012 09:21

przy wypłacie na payza jest prowizja 8%

a mi nadal nie udaje sie wypłacić kasy...wiecznie limit wyczerpany....nie ma jakiś określonych ciekawych godzin aby się udało.Smile)??