Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 21-06-2012 21:51

max i przez takich ludzi jak ty którzy zainwestują 10 albo nic i nie dostają kasy inwestycje są Scamami bo bedzie takich 10 jak ty i napiszą na forach :]


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Max998 - 21-06-2012 21:52

No a co mam się cieszyć, że straciłem $10 i nic mi z tego nie przyszło?.
Może się coś ruszy nie wiem.. smutny


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 21-06-2012 21:53

Konto z kwietnia i dalej nie naliczyli : ( No nic, pozostaje jeszcze czekać, albo rano próbować


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Fractal - 21-06-2012 21:53

Darmowa pozycja za $10, które otrzymałeś na początku zarobiła dla Ciebie $15. Po 45 czy tam 60 dniach zabrali te darmowe $10 i miałeś 5$ na czysto. Minimum do wypłaty to $20. Jeśli chciałbyś wyciągnąć $20 za nic nie robienie to naprawdę naiwne, polecam wejść na wikipedię i zapoznać się z hasłem "INWESTYCJA". ;>

U mnie także dziś żadnej pozycji nie naliczyło. Pozostaje czekać.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Max998 - 21-06-2012 21:54

Całe szczęście, że nie tylko ja mam ten problem. A no poczekamy, zobaczymy.

+ pisze po raz kolejny, że kupiłem za swoje $10 kolejną pozycję a nic z tego nie nalicza, więc nie piszcie głupot, że czekam na cud bo jak powtarzam kupiłem tę pozycję.. :/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - sedor - 21-06-2012 21:55

nie naliczylo bo maja problem z serwerami


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 21-06-2012 21:57

Panowie spokojnie, na koncie założonym pod koniec kwietnia miałem naliczone, kupiłem pozycje, więc po prostu są ogromne opóźnienia, ale pieniądze będą, jak nie dziś to jutro. Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Max998 - 21-06-2012 21:58

Mam nadzieję. Tongue


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 21-06-2012 22:02

juz nie raz sie tak zdarzyło wczesniej


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 21-06-2012 22:03

Szkoda, bo to zawsze dzień zwłoki, ale jutro się to nadrobi Smile