Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 20-06-2012 16:02

no a mnie dzis jeszcze nie podliczyli pozycji, a codziennie o 12 mam


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 20-06-2012 16:05

To chyba jesteś zmuszony pisać do supportu- bo na konferencji online pewnie Ci nic konkretnego nie powiedzą.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - xUnholy - 20-06-2012 16:47

Nitram - too many... na konfie? przed chwila wszedlem bez problemu (link w poprzednim poscie).

bartex89 - nie tylko u ciebie nie nalicza punktualnie o tej samej godzinie, maja ogromny ruch i niedawno cos robili przy serwerach, takie opoznienia nie sa niczym niezwyklym i nie sa tymbardziej powodem do zmartwien.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 21-06-2012 13:25

I założyciel tematu został zbanowany Smile

Coraz więcej inwestorów chyba jest bo straszne opóźnienia są w naliczaniu Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 21-06-2012 13:27

ciekawe za co, wczoraj chciał pozyczyc ode mnie kase na inwestycje


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - VENDETA - 21-06-2012 14:19

Siemka tutaj kumpel UmCyKa,

Dostał bana za zachcianki admina na sb zamiast dostał on na sam sb to całego bana dostał Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 21-06-2012 14:26

Jestem.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Rio - 21-06-2012 15:00

Mam pytanko. Wczoraj koło 22 kupiłem swoją 3 pozycję, otóż spojrzałem dziś na konto, a tam dalej widnieją 2 pozycje, chociaż w podsumowaniu jest 3x paying for a new positions. Co się stało ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 21-06-2012 15:02

grunt że połaci program!!


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kamikadze22 - 21-06-2012 16:11

Dzisiaj dostałem podwójnie $ za pozycje 1 raz około 7 rano 2 tak jak to zwykle bywa około 13. Też tak macie? Pomieszanie z poplątaniem maja ostatnio w platnościach. Pozycje ze wczoraj g 15 jeszcze wiszą w próżni ;/