Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 19-06-2012 22:46

Trwało, był okres, że pozycje umiejscawiały się po około 24h.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gra11 - 19-06-2012 22:50

(19-06-2012 22:46)teel napisał(a):  Trwało, był okres, że pozycje umiejscawiały się po około 24h.

Dzięki Teel Smile Pewnie mają po prostu poślizg ze względu na te dzisiejsze prace na stronie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - nitram - 20-06-2012 15:21

Dzisiaj zalogowałem się do JBP i moim oczom ukazało się takie coś "JSS Account Balance: $-324.00" W zakładce gdzie są informacje o wpłatach i wypłatach mam taką informację http://screenshooter.net/5154401/prhhggd
Ktoś ma/miał podobną sytuację, co mam z tym zrobić ? Rozumiem że jestem w tej chwili na minusie 300$.
Dodam że ostatnio wypłaciłem tylko 200$ jakieś 5 dni temu i jakieś 10 dni temu dokonałem zakupu paru pozycji.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - xUnholy - 20-06-2012 15:31

Pierwszy raz cos takiego widze, w pierwszej kolejnosci wejdz na czat i tam spytaj - http://login.meetcheap.com/conference,76626617


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - nitram - 20-06-2012 15:43

Próbuję i od godziny tylko mam komunikat: "Too many connections"


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 20-06-2012 15:45

ja też pierwszy raz z czymś takim się spotykam Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 20-06-2012 15:47

właśnie się zalogowałem i wszystko ok


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 20-06-2012 15:52

zmienili serwery a i tak są przeciążenia czasami muli jak nie wiem ale może przez to że jest coraz więcej użytkowników
zapisują się do programu i serwery przeciązone........


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 20-06-2012 15:56

Nitram, a nie przypominasz sobie jakiegoś błędu systemu, na Twoją korzyść?

Dziś zostało także odjęte mi od konta kilkadziesiąt dolarów, lecz jest to uzasadnione, bo około 3 tygodnie temu dokonałem wypłaty, która została mi wypłacona dwa razy- i właśnie dziś odjęli mi od konta równowartość tej drugiej, błędnej wypłaty.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - nitram - 20-06-2012 16:00

Hmm no raczej sobie nie przypominam takiej sytuacji Smile w dodatku na taką sumę to musiałbym się zorientować bo milionami to nie obracam jeszcze Smile