Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 10-06-2012 15:32

mnie tez normalnie doliczylo


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 10-06-2012 21:04

rozlicza bez problemu. Dostaliscie dzisiejszego maila z ich Elitarna Grupa Marketingowa? Co o tym sądzicie Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - djmurek - 11-06-2012 19:30

Witam. Własnie wplacilem 50$ na jbp, przelalem na tripler, wbilem liczbe pozycji do kupienia na 5, kase sciagnelo a pozycji jak nie bylo tak nie ma. Mam tyle co mialem czyli 2.

Co najlepiej z tym fantem zrobic?


//edit: juz niewazne Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - lukasz-chudy - 11-06-2012 19:59

Zawsze tam tak ciezko sie zalogowac? Od soboty za chorobe nie moge wejsc na strone


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 11-06-2012 20:08

Czasem mam problemy ale ujdzie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 11-06-2012 20:14

Ja nie mam problemów z zalogowaniem.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bossos - 11-06-2012 20:31

Pozmieniajcie sobie DNS-y albo wyczyscie ciasteczka lub zmiencie przegladarki albo jeszcze wchodzcie na strone przez bramke proxy Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 11-06-2012 21:36

albo po prostu uzbroicie sie w cierpliwosc, czasami jak programisci cos robia na stronie to po prostu nie dziala jakis czas - akurat dosc czesto przypada to na godziny 14-16 ale potem raczej bez problemow jest


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - canis987 - 12-06-2012 10:07

(11-06-2012 19:59)lukasz-chudy napisał(a):  Zawsze tam tak ciezko sie zalogowac? Od soboty za chorobe nie moge wejsc na strone
Spróbuj inną przeglądarką. U mnie nie działa na operze, ale ff normalnie loguje.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 12-06-2012 12:57

Witam,

dzisiaj pojawił się u mnie problem z wypłaceniem pieniędzy z JustBeenPaid - przy próbie wypłaty mam komunikat, że przekroczyłem dzienny limit wypłat dla swojego procesora płatności (Payza - Personal Pro). Do tej pory nie miałem takiego problemu a dzisiaj taka "niespodzianka". Ktoś miał podobny problem? ...ile wynosi ten "dzienny limit"?

Pozdrawiam