Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - nerv - 03-06-2012 11:29

(02-06-2012 20:24)BabciaKleofas napisał(a):  Jego temat, niech robi co chce, póki przestrzega regulaminu. Wink Dyskusja o JBP się toczy, a w międzyczasie autor niech sobie zachęca do rejestracji, komu to tak naprawdę przeszkadza? Okej, koniec offtopu, bo admin albo mod przyjdzie i będzie koniec imprezy. :<
Spoko, ale temat jest o JBP a nie o pomocy w JBP Jerk2

A w sumie teraz zauważyłem " JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą."

Tak czy inaczej dziwnie tutaj Tongue

Za niedługo (2 tyg) wejdę z kwotą 500$, pytanie jest następujące bo bedzie to juz jakiś czas po restarcie wiec sa 2 opcje:

30 dni reinwestycji później wypłaty
vs.
60 dni reinwetycji i wypłaty i liczenie że jednak restart bedzie troszke później

Jak myślicie?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 03-06-2012 11:33

Ja bym polecił 1 opcję, a w międzyczasie zawsze możesz reinwestować jeszcze część a część wypłacać Wink

To wszystko zalezy czy chcesz zwinąć się z serwisu przed restartem, czy po restarcie dalej zarabiać Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - nerv - 03-06-2012 11:44

Ostatni restart był zapowiedziany co pewnie wielu inwestorom pozwoliło obrać jakąś strategie.

Można też obrać taki plan właśnie odpowiedniego przygotowania się na restart czyli plan pierwszy następnie wypłata zainwestowanej kasy i później ciągła reinwestycja i zbieranie pozycji na restart, w tym wypadku nic nie zarobie, ale po restarcie będę miał piękny start.

Podobno każdy kolejny restart jest mniej odczuwalny dla inwestorów, sam tego nie doznałem bo mogłem to obserwować z boku gdyż nie byłem w programie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 03-06-2012 11:55

Można wiedzieć Kto To.

Igor M.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 03-06-2012 11:56

Ale nie możesz zakładać że następny restart też będzie zapowiedziany (tj. podany okres który nie łapie pozycji), bo nagle będzie bęc i po restarcie Wink Jeśli restart będzie sierpień/wrzesień, to ja wypłacę około 150% wkładu + będę miał 2.5 raza więcej pozycji niż miałem wchodząc, także polecam strategię częściowej reinwestycji i częściowych wypłat Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 03-06-2012 12:01

Według mnie reinwestować do 100 pozycji a przy tym 50% reinwestować a 50% wypłacać.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 03-06-2012 12:09

(03-06-2012 12:01)UmCyK napisał(a):  Według mnie reinwestować do 100 pozycji a przy tym 50% reinwestować a 50% wypłacać.

Według mnie to nie opłacalne, bo będziesz z czasem miał coraz mniej pozycji.

Najlepiej dobić do poziomu kupowania 1-2-3 itd pozycji dziennie a resztę wypłacać


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 03-06-2012 12:25

Tak jak kolega wyżej napisał, opłacalne jest kupowanie stale np. 5 pozycji dziennie, a resztę pieniędzy wypłacamy.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 03-06-2012 12:55

Combo przy 100 pozycjach masz kupno 2 pozycji dziennie Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 03-06-2012 12:57

No ale Ty pisałeś że 50% reinwestycji a 50% wypłacać, czyli kupowałbyś 1 pozycje dziennie, i jeśli chciałbyś dalej 50% reinwestować to by Ci pozycje znikały (przy zakupie 1 pozycji dziennie ma się ich 81 - co nie pozwala na kupienie 1 pozycji dziennie z 50% zarobków)