Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 02-06-2012 19:18

No to chyba od tego jest PW/GG a nie zaśmiecać temat czyż nie?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 02-06-2012 19:20

(02-06-2012 18:21)UmCyK napisał(a):  teel,

Niech wyluzują osoby które pisały w moim temacie ze proponują pomoc Smile

"Niech wyluzują osoby które pisały w moim temacie ze proponują pomoc Smile" - zanim odpowiesz zauwaz ze nie odnosze sie dokladnie do tego zdania bo nie chce mi sie przegladac 30 stron wstecz po to tylko aby sprawdzic czy ktos proponowal pomoc czy nie.

wszyscy wiemy ze to twoj temat, ale jest to jako taki jedyny temat w ktorym mozna pisac o JSS bo zakladanie nowych konczy sie w koszu z tego co widzialem - wiec chcac nie chcac kazdy ktory bedzie chcial napisac cos o JSS bedzie pisal pewnie tutaj.

Przyznaje po raz drugi jest to twoj temat - a potencjalni ludzie jak beda chcieli to sie u ciebie zarejestruja i tak i tak, jednakze jak bedziesz co chwila pisal "ogloszenia o potencjalnym naborze refow" to ludzie w koncu zaczna myslec ze ci tylko o to chodzi a nie o pomaganie innym. Zważ więc w spokoju me słowa i nie unos sie nerwami bo zlosc pieknosci szkodzi Smile Tymczasem wróćmy do rozmow o JSS bo to jest najwazniejsze.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 02-06-2012 19:24

(02-06-2012 19:18)ComboThe napisał(a):  No to chyba od tego jest PW/GG a nie zaśmiecać temat czyż nie?

No przecież nie ja prosze o pomoc tylko on no to ja czekam na pytania na PW albo gg.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - BabciaKleofas - 02-06-2012 19:53

(02-06-2012 19:20)player_sct napisał(a):  ludzie w koncu zaczna myslec ze ci tylko o to chodzi a nie o pomaganie innym.

Wiadomo, że chodzi przede wszystkim o to, żeby móc zarobić! Pomagałbyś wszystkim chętnym bezinteresownie, pomagając im nabić swoje kabzy, a samemu nic z tego nie mieć? UmCyK oferuje pomoc w zamian za rejestracje, więc jeśli ktoś chce jego pomocy, to niech się zarejestruje najpierw. Smile Nie dziwię się UmCyKowi, że też chce coś z tego mieć. Smile

A co do JBP, to serwis wygląda nieźle, szykuję większą kwotę na niego. Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 02-06-2012 20:01

Babcia Dobrze mówisz i dzięki.
Oczywiście Zapraszam do rejestracji z refa, służę pomocą


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 02-06-2012 20:19

Nie znam tego forum za dobrze, ale czy ten temat służy dyskusji o JBP czy zachęcaniu do rejestracji z refflinka autora tematu?
Stary, Ty w co 2 poście zapraszasz do rejestracji z refa Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - BabciaKleofas - 02-06-2012 20:24

Jego temat, niech robi co chce, póki przestrzega regulaminu. Wink Dyskusja o JBP się toczy, a w międzyczasie autor niech sobie zachęca do rejestracji, komu to tak naprawdę przeszkadza? Okej, koniec offtopu, bo admin albo mod przyjdzie i będzie koniec imprezy. :<


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 02-06-2012 20:40

Babcia, jego temat, ale jakieś reguły obowiązują wszędzie, przynajmniej mi się tak wydaje.
I właśnie, jak nadmienił Combo, wróćmy do dyskusji o JBP, a nie o proponowaniu pomocy przez Umcyka, bo o tym już chyba wszyscy wiedzą.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 02-06-2012 20:53

(02-06-2012 19:53)BabciaKleofas napisał(a):  Wiadomo, że chodzi przede wszystkim o to, żeby móc zarobić! Pomagałbyś wszystkim chętnym bezinteresownie, pomagając im nabić swoje kabzy, a samemu nic z tego nie mieć? UmCyK oferuje pomoc w zamian za rejestracje, więc jeśli ktoś chce jego pomocy, to niech się zarejestruje najpierw. Smile Nie dziwię się UmCyKowi, że też chce coś z tego mieć. Smile

Zdziwilbys sie ilu ludziom pomoglem nie oferujac w pierwszym zdaniu swoich reflinkow... nikogo nie zmuszam do tego jak ktos chce nie ma soprawy rejestruje sie jak nie to nie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 03-06-2012 11:20

Ile Macie Pozycji ??