Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - BabciaKleofas - 27-05-2012 15:15

Ok. Jeszcze jedno: mam poleconego w JBP - czy jeżeli zainwestuje w JSS Triplerze, to będę za niego zarabiał?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Arrekin - 27-05-2012 15:21

Jeżeli on zainwestuje to ty dostaniesz 1$ za każdą pozycje którą on kupi i 0,5$ za każdą pozycje która kupią jego poleceni


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 27-05-2012 15:35

Po Prostu 10% z wydanych kasy ty dostajesz dzięki niemu.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - BabciaKleofas - 27-05-2012 16:35

Okej, wyjaśnione, dzięki.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - djmurek - 28-05-2012 18:05

moj polecony kupil swoja pierwsza pozycje.
W jbp tripler w dziale Financial widnieje napis w tabeli, że mam 1$ za pozycje poleconego, ale nic z tym nie moge zrobić.

W jaki sposób dodać tego 1$ do moich środków w JBP? Albo chociaż wypłacić na AP?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 28-05-2012 18:32

Jeśli kupił ją za bonusowe 10$, to nie dostaniesz od tego prowizji.
Od następnych pozycji będziesz dostawał prowizje od razu na konto.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 29-05-2012 08:54

Teel,
on napisal przeciez ze widnieje mu napis ze otrzymal te 1$.

A co do pytania kase masz na jss triplerze tam gdzie kupujesz pozycje.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 29-05-2012 09:05

w tabeli może pisać, ja też mam tam uwzględnione bonusowe pozycje poleconych, lecz pieniędzy za to nie dostajemy.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 30-05-2012 06:13

A ok ok, bo ja tak nie mialem


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 30-05-2012 07:29

Wie ktoś czemu nie mogę się zarejestrować? Klikam z refa umcyka, podaje imie i maila i nie dostaję aktywacyjnego
(mam gmaila i sprawdziłem spam). Czekam sobie od wczoraj i dupa i kamieni kupa.

P.S. Jest gdzieś kalkulator który podliczy mi szybko procent składany w tym programie? Skrypt mało wyrafinowany to chyba ktoś już stworzył