Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - N55 - 26-05-2012 19:29

Ten kalkulator dobrze chodzi? Obliczył, że inwestując $ 1000 po roku będzie się mieć $ 128 817. Jakoś szczerze mówić mało prawdopodobne mi się to wydaje...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 26-05-2012 20:00

Więcej bo jeszcze ci dojdą matryce Smile

Tak tak Jestem poleconym osoby która zarabia 1800$ Dziennie + Nie pracuje i ma 2 dzieci


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - N55 - 26-05-2012 20:15

Naprawdę? Co miesiąc zarabia na kawalerkę? ;o
Ciągle trudno mi uwierzyć w to JBP.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Arrekin - 26-05-2012 20:17

n55 nie patrz na ten kalkulator tak dosłownie bo on nie bierze pod uwagę restartów, a to znacznie zwalnia zarobki ;p

Tak czy tak póki działa to faktycznie sporo kasy można zarobić^^


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 26-05-2012 20:34

Działa, i działać będzie jeszcze długo.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Arrekin - 26-05-2012 21:49

Nie przesadzaj proszę bo tego wiedzieć nie możesz.
Sam mam tam trochę kasy włożone więc mam nadzieję że działać będzie, ale chyba w dalszym ciągu nie wiemy nawet co konkretnie się z tą kasą dzieje ;p


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 26-05-2012 22:27

Nie mogę tego wiedzieć, ale sądząc po przeszłości tego systemu oraz rosnącej liczbie użytkowników nie widzę powodu, dla jakiego by miał nagle paść.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 27-05-2012 09:08

Tak To Prawda co mówi kolega wyżej.

Kiedyś z 8 Lat temu Istniał JBP pod inną nazwa, ale nie było go w internecie tylko była Organizacja Smile
Coś tego typu.

Dopiero 2 Lata temu wprowadzono JSS

Szkoda że trzeba tyle czekać na matryce, ale fajnie teraz jest że matryce moze ci wypełnić osoba z niką nie musi być naszym poleconym a nasze matryce się wypełniają.

Ja nie wykupuje Placementów i wam też radze nie kupować.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - BabciaKleofas - 27-05-2012 14:08

Mam pytanko: czy mój polecony także dostanie 10 baksów na start, i czy ja z tych 10$ będę miał zarobek? Czy jednak polecony musi coś zainwestować?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - N55 - 27-05-2012 14:16

Musi zainwestować Smile