Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 16-05-2012 21:47

Amatorów, phah, rozbawiłeś mnie teraz.
Jak widać ten 'cudowny' sposób jest dzieckiem firmy działającej od dobrych kilku lat, a sam pomysł ma ponad półtora roku i jest jednym z najbardziej stabilnych systemów w internecie, więc nie wiem na jakiej podstawie oceniasz ich jako amatorów, Panie znawco- analityku.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - cris2127 - 16-05-2012 21:58

Od lat mówisz Smile
Do 2011r JBP była warta mniej niż domena na darmowym serwisie hostingowym.
Dopiero po tym "cudownym" pomyśle Pana (Zróbmy ludziom dobrze) odbiła się od dna.
Możecie inwestować w to swoje kieszonkowe i będziecie mieli po 2mies 2 pizze więcej niż normalnie, ale nie zdziwcie się gdy serwis padnie Smile
Ohhh.... i jeszcze te cudowne restarty na zasadzie:
Zabieramy twoją kasę, aby ją odzyskać musisz dodatkowo wpłacić 40$ na każde 3-4 pozycje Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - malpa2 - 16-05-2012 22:13

System funkcjonuje od 2004 roku a ponadto system Just Been Paid jest opatentowany przez amerykański Urząd Patentowy.

No ale nikt ci nie karze tu inwestować, twoja sprawa Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - cris2127 - 16-05-2012 22:22

Haha.
Zaraz chyba opatentuje mieszanie bigosu łokciem skoro tak wspaniale to wpływa na klienta Smile
Wiesz, patent to nic szczególnego.
Strona:
n23io4rn429ur42nio.darmowedomeny.scam.sg
istnieje od 2002r. Może też wrzucisz tam swoje kieszonkowe Smile ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - canis987 - 16-05-2012 22:36

Jak czytam niektóre komentarze to zaraz przychodzi mi na myśl pewien cytat Lema dotyczący Internetu ...

Nie wie taki nic o programie, bo po co poczytać i zagłębić wiedzę na ten temat jak można popisać głupoty.
Może nam zdradzisz gdzie pizza kosztuje 100, 200 czy 500$? Z pewnością nie tylko mnie to ciekawi Smile
Swoją drogą, jak tyle płacisz za pizzę to pewnie już od dawna jesteś milionerem.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 16-05-2012 22:46

Cris, zakończ Waść, wstydu oszczędź, nawet nie wiesz jak pogrążasz się pisząc posty prezentujące poziom intelektualny "elo jp gimnazjalisty".
Masz rację, zarabiam po 3 miesiącach moje znikome 50$+ kieszonkowego dziennie, myślę że na pizzę wystarczy- i jest mi z tym dobrze, a co więcej!.. Nie boję się o pieniądze ulokowane w tym programie, chociaż po takiej opinii takiego Analityka rynkowego jak Ty... Muszę zastanowić się, czy ich nie wycofać.

Na tym poleciłbym zakończyć tą bezsensowną dyskusję, bo nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu, chyba że bardzo chcesz to wyleć nam tu kolejnym tekstem prosto z gimnazjum, pozdrawiam gorąco.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Raydetth - 21-05-2012 06:11

Siema o co chodzi z tym emailem: "Greetings,

JustBeenPaid gives random cash prizes.

Today, we selected your account as the one of 10 top winners accounts who will get cash prizes from us.

YOU WON $100 LR !

Claim your prize following the direct link:http://sci.libertyreserve.com/?fees=true

Pay a 0.50$ fees, so we will know that your LR account is still alive.

After the payment you will recive instantly the 100 usd in your LR account.

Best Regards,

JustBeenPaid Finance Department" od [email protected]


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adrick1197 - 21-05-2012 06:12

to jest fake nie wchodz w ten link Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 21-05-2012 15:35

nie moge sie zalogować na JBP. daje zaloguj i nie loguje do konta, lecz robia sie puste pola do ID i hasła.
Mam sie czym niepokoić?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - nitram - 21-05-2012 15:47

Aktualnie strona jest w konserwacji (to oficjalna informacja z konferencji online). Za jakiś czas myślę że maks 1 dzień będzie wiadomo czy mamy się martwić czy nie.