Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 14-05-2012 10:32

jest alert z 3 maja br. nt. temat poczytajcie sobie - na czerwono na glownej stronie


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - twardy - 14-05-2012 12:21

(14-05-2012 10:11)tomazzi napisał(a):  to nie jest e-mail z jss tripler
jak nie chcesz stracić $ z konta to niech cię Bóg broni przed wysyłaniem im środków
naciągacze tylko ciekawi mnie w jaki sposób weszli w posiadanie e-mail osób będących w jss bo nie 100% osób będących w programie otrzymało ten e-mail

ja nawet konta nie mam w liberty reserve Big Grin

tak po prostu wkleilem z ciekawosci Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jacek89 - 14-05-2012 20:38

Panowie, warto wchodzić w JBP? Serwis istnieje dość długo i zastanawiam się, ile jeszcze pociągnie...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 14-05-2012 20:42

(14-05-2012 20:38)jacek89 napisał(a):  Panowie, warto wchodzić w JBP? Serwis istnieje dość długo i zastanawiam się, ile jeszcze pociągnie...

ile osób tyle zdań na ten temat
ja osobiście wycofałem wszystkie zainwestowane własne środki, wraz z zarobkiem z jss i inwestuję gdzie indziej


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Arrekin - 14-05-2012 21:14

Tomazzi wytłumaczysz mi dlaczego ciągle podkreślasz gdzie się da ze wycofałeś swoje środki i inwestujesz gdzie indziej?
Nie wiem jak innych ale mnie to już trochę irytuje Wink

Póki co serwis płaci, a mówienie że już długo istnieje jest bez sensu. Równie długo ktoś po pół roku działania serwisu mógł krzyczeć że to już koniec bo za długo to trwa...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - mireck - 15-05-2012 14:42

Może pociagnać np. 1 restart jeszcze. Może 2 restarty, może 3, może 4, może 5, może 6.... może 987.. może 1234534579 Wink
Nikt tego Ci nie powie Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - cris2127 - 16-05-2012 20:55

Wiesz... Piramidy mają to do siebie, że upadają w najmniej spodziewanym momencie Big Grin
Może pociągnąć jeszcze miesiąc, może 3-4 mies, ale raczej nie dłużej


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 16-05-2012 20:59

Widzę w internecie zbiera się coraz więcej znawców rynku, ekonomistów i analityków. A, no i wróżbitów.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - malpa2 - 16-05-2012 21:08

Upadnie to upadnie i tyle.. ale nie dziś i nie jutro a przy tym jak działa JustBeenPaid to póki co nie ma się czym martwić Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - cris2127 - 16-05-2012 21:11

Jbp jest firmą, która nawet nie ma siedziby... To grupa 50 amatorów, którzy znaleźli "cudowny" sposób jak dać pieniądze Smile