Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 06-05-2012 09:45

Z mojego zdania dało się zrozumieć, że 'teraz' oznaczało czas przed restartem/chwilę po nim.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 06-05-2012 17:44

każdy ma swoją taktykę inwestycji..jedni inwestowali wcześniej aby zyskac więcej matryc a inni po 7 kwietnia aby więcej zarobić z pozycji...Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Adyrian - 12-05-2012 22:01

dlaczego po dwóch dniach mam 0.35$ a nie 0.40$?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 12-05-2012 22:18

poniewaz w weekend nalicza 1,5%


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 13-05-2012 07:06

(12-05-2012 22:01)Adyrian napisał(a):  dlaczego po dwóch dniach mam 0.35$ a nie 0.40$?

a za ostatni dzień pozycji otrzymasz 0.20$
nie wiem po co te kombinacje alpejskie ale osobiście cieszę się, że podjąłem decyzję o wycofaniu stąd środków bo te kombinacje coraz mniej mi się podobają


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 13-05-2012 09:54

a niby jakie kombinacje?? zwykłe zapowiadane zmiany które każdy szanujący się serwis robi aby utrzymać się na rynku


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 13-05-2012 10:21

(13-05-2012 09:54)jackthekiller napisał(a):  a niby jakie kombinacje?? zwykłe zapowiadane zmiany które każdy szanujący się serwis robi aby utrzymać się na rynku

skoro wprowadzają zmiany tzn że nie idzie wszytko tak jak iść powinno
swoje zarobiłem, wycofałem środki, pozostawiam tylko to co mam z poleconych i tym obracam a wycofane środki z jss teraz inwestuję gdzie indziej
już za długo jss istnieje więc bliżej jego końca jak dalej a zmiany tylko o tym świadczą


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 13-05-2012 10:33

(13-05-2012 10:21)tomazzi napisał(a):  
(13-05-2012 09:54)jackthekiller napisał(a):  a niby jakie kombinacje?? zwykłe zapowiadane zmiany które każdy szanujący się serwis robi aby utrzymać się na rynku

skoro wprowadzają zmiany tzn że nie idzie wszytko tak jak iść powinno
swoje zarobiłem, wycofałem środki, pozostawiam tylko to co mam z poleconych i tym obracam a wycofane środki z jss teraz inwestuję gdzie indziej
już za długo jss istnieje więc bliżej jego końca jak dalej a zmiany tylko o tym świadczą

Kompletnie nie rozumiem stwierdzenia ''już za długo jss istnieje''.
Jeśli długi staż systemu i coraz to nowe zabezpieczenia, uaktualnienia systemu w Twojej wizji świadczą o tym, że zaraz upadnie, to masz dość specyficzny tok rozumowania.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - twardy - 14-05-2012 10:00

uh?

Cytat:Greetings,

JustBeenPaid gives random cash prizes.

Today, we selected your account as the one of 10 top winners accounts who will get cash prizes from us.

YOU WON $100 LR !

Claim your prize following the direct link:http://sci.libertyreserve.com/?fees=true

Pay a 0.50$ fees, so we will know that your LR account is still alive.

After the payment you will recive instantly the 100 usd in your LR account.

Best Regards,

JustBeenPaid Finance Department

uh?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 14-05-2012 10:11

to nie jest e-mail z jss tripler
jak nie chcesz stracić $ z konta to niech cię Bóg broni przed wysyłaniem im środków
naciągacze tylko ciekawi mnie w jaki sposób weszli w posiadanie e-mail osób będących w jss bo nie 100% osób będących w programie otrzymało ten e-mail