Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 03-05-2012 10:08

(03-05-2012 10:03)Ruska34 napisał(a):  Właśnie a ja mam pytanie do matrycSmile Jak zakupie premium żeby się robiły to potem zeby się wypełniły szybciej coś musze dokupić jeszcze?

nie przyśpieszysz w żaden sposób wypełnienia się matryc
musisz odczekać swoje i tutaj nic nie przyśpieszysz Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Max998 - 03-05-2012 16:52

Może mi ktoś powiedzieć czemu zniknęły mi wszystkie pieniądze z konta?.
Wszedłem 2 dni temu miałem koło $8 wchodzę dziś mam $0,60 :/..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 03-05-2012 16:54

jeśli korzystałeś z darmowych 10$ które ci program pożycza na zakup pozycji to w dniu dzisiejszym sobie te 10$ odebrali z konta bo ci pożyczyli a nie dali więc zabrali od ciebie to co należy do nich


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Max998 - 03-05-2012 17:04

I teraz czekać taki szmat czasu aż się uzbiera te $10 od nowa a gdzie tam kolejne zakupy pozycji, ajaj..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 03-05-2012 17:07

no z tej darmowej pozycji ci się 10 nie uzbiera ...

na każdej zakupionej pozycji masz 5$ zarobku - zwraca ci się wydane 10 i zarabiasz 5 czyli łącznie masz 15


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - nitram - 05-05-2012 22:01

Jakiś czas temu była informacja o restarcie coś więcej wiadomo na ten temat ? Restart został odwołany czy mnie tylko ominął, lub dopiero będzie ? Bo nie wiem jak inwestować teraz.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - xPietrek - 05-05-2012 22:37

Według zapowiedzi restart ma być w przyszłym tygodniu Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - mireck - 06-05-2012 08:17

O, to chyba warto teraz zainwestować nie?? Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 06-05-2012 09:00

Teraz jest najlepszy czas na inwestycje, kolejny restart będzie za dobre kilka miesięcy.

Aczkolwiek ten restart jest zapowiadany już z 3 tygodnie, więc nie wiadomo kiedy dokladnie nastąpi.
Jakby nie patrzeć pozycje zakupione już w kwietniu Nie będą objęte restartem, więc i teraz można spokojnie inwestować.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Roben - 06-05-2012 09:31

Najlepszy czas na inwestycje był miesiąc temu po zapowiedzi Restartu.Ale dalej jest to dobry czas bo mamy gwarancje że pozycje będą miały pełny obieg do nastepnego Restartu.Pozycje zakupione po 7 Kwietnia nie zostana objęte Restartem więc juz pracują miesiąc kto takowe zakupił.