Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Arrekin - 24-04-2012 13:35

Cóż nie wiemy jak dokładnie zarabia jss więc ciężko coś prognozować.

Jednak nawet biorąc najczarniejszy scenariusz czyli piramidę finansową, to przy obecnym wzroście użytkowników z rok powinno spokojnie pociągnąć.

Przy okazji jeśli się już naprawdę coś w jss zarobiło to spokojnie część zarobku można zainwestować ponownie, ja zarobek zamierzam później spieniężyć i przesłać na Uinvest( chciałbym dorobić tak z 4k$, żeby z uinvest wyciągać miesięczne przyzwiote zyski )


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 24-04-2012 13:46

(24-04-2012 13:35)Arrekin napisał(a):  Cóż nie wiemy jak dokładnie zarabia jss więc ciężko coś prognozować.

Jednak nawet biorąc najczarniejszy scenariusz czyli piramidę finansową, to przy obecnym wzroście użytkowników z rok powinno spokojnie pociągnąć.

Przy okazji jeśli się już naprawdę coś w jss zarobiło to spokojnie część zarobku można zainwestować ponownie, ja zarobek zamierzam później spieniężyć i przesłać na Uinvest( chciałbym dorobić tak z 4k$, żeby z uinvest wyciągać miesięczne przyzwiote zyski )

ja przybrałem inną taktykę Smile
wypłacam w zależności od zainteresowania skupem środków z lr i ap wszystkie swoje środki zainwestowane i zarobione a pozostawiam do inwestycji środki z zakupu pozycji swoich poleconych - jedynie te środki inwestuję, nie są to już duże kwoty bo tygodniowo jest to na kilka/kilkanaście pozycji ale zawsze coś Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adkam12 - 24-04-2012 15:25

Jak narazie zarobilem tam 5 dollarow z tych 10 dollarow na 1 akcje xD


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - stbiznes - 24-04-2012 19:37

da sie zarobic


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 25-04-2012 14:23

da sie dokonac jakos platnosci poprzez moneybookers? z karta debetowa moneybooker da rade lub poprzez jakis serwis?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Hacked - 25-04-2012 14:25

Nie da sie. Pieniadze mozesz przelac z moneybookers na konto bankowe, a pozniej z konta bankowego na alertpay lub z kims wymienic gotowke.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - nitram - 25-04-2012 14:32

(25-04-2012 14:23)bartex89 napisał(a):  da sie dokonac jakos platnosci poprzez moneybookers? z karta debetowa moneybooker da rade lub poprzez jakis serwis?

bartex89 jeśli Ci to pomoże to wymieniam AP-PP-Bank szczegóły w tym temacie. http://zarabiam.com/Temat-Kantor-wymiany-walut-zarabiam-com-U-nitram-a-52600


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 25-04-2012 14:54

chodzi o kwoty rzedu 10 tys zł i wiecej na 2 kontach moneybookers i chce byc incognito.
ale mysle, że sie da bo karta kredytowa jest, wiec na koncie vip na moneybookers zwieksze limit wyplat i sprobuje przelac


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Hacked - 25-04-2012 15:47

Mozesz w alertpay dokonac depozyt, lecz pobieraja 3,5% oplaty od danej kwoty i wysoki kurs przewalutowania maja.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 25-04-2012 17:25

a miał ktos tak, że nie może sie zalogować ? normalnie wchodze jak zawsze i "nie odnaleziono strony"
a daje proxy wykupione to sie loguje...