Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - WujoX - 22-04-2012 08:55

A u mnie stał sie jakiś błąd... Po 46 dniach odebrali mi 10$, mam -1$ na koncie a do wygaśnięcia pozycji zostało 33 dni. Co zrobić??


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 22-04-2012 09:24

Pozycja dalej pracuje, i teraz już to, co nawet ta pozycja wykupiona za bonusowe 10$ wypracuje- jest Twoje.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - WujoX - 22-04-2012 17:50

Sorki, ale tego nie bedzie dużo. Chciałbym dalej jakoś zarabiać, lecz bez inwestowania nie wiem co zrobię. Nie wyrobi mi w30 dni 11$ sorki. (mam -1$ na koncie)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 22-04-2012 19:02

Bez inwestowania.. Aby zarabiać bez inwestowania musiałbyś mieć poleconych, za których dostawałbyś prowizje.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - WujoX - 22-04-2012 20:51

Kurcze.... To cienko.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Arrekin - 24-04-2012 10:00

człowieku nie ma nic za darmo( no chyba że trafisz na jakąś świetną ofertę, ale to raczej skierowaną do góra kilku osób przez osobę chcącą się udzielić charytatywnie ). Na pewno nie będzie tak na portalu w którym jest 0,5 miliona osób.

Odłóż trochę kasy i zainwestuj( najlepiej ze 100$ ) wtedy po 2,5 miesiącach 100$ sobie wypłacisz, a 50$ będziesz miał na dalsze inwestycje.

Oczywiście lepiej jest zastosować któryś z systemów reinwestycyjnych i wkład wypłacić nieco później, żeby móc potem więcej zarabiać, ale to już twoja decyzja.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 24-04-2012 10:05

ja np kończę współpracę z jss tripler
zarobiłem nie powiem znaczną sumę ale jest program w którym zarobię w 77 dni o 2 dni dłużej jak w jss o 50% więcej i nie martwię się tak jak w przypadku jss o restarty, nie muszę reinwestować ponownie by odzyskiwać ewentualne straty itp itd
jedyne co pozostawię to środki z wpłat poleconych - coś dzięki temu zarobię jeszcze - to fajnie ale swoje wpłacone pieniądze wraz z zyskami z nich wypłacam by zainwestować tam gdzie zarobię więcej Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 24-04-2012 11:07

Restarty zapewniają stabilność i długoterminowość działania JSS, a inne systemy tego nie mają, poza tym na restartach się zarabia więcej niż jakby ich nie było, tylko jest to nieco oddalone w czasie, więc czego tu się bać?
No ale powodzenia w inwestycjach. :-)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 24-04-2012 11:27

(24-04-2012 11:07)teel napisał(a):  Restarty zapewniają stabilność i długoterminowość działania JSS, a inne systemy tego nie mają, poza tym na restartach się zarabia więcej niż jakby ich nie było, tylko jest to nieco oddalone w czasie, więc czego tu się bać?
No ale powodzenia w inwestycjach. :-)

właśnie o tą przyszłość chodzi - jss jest już bardzo długo na rynku i w każdej chwili już bliżej na pewno do jego końca jak dalej ...
może się zdarzyć, że nie wypłacimy już naszych środków
zainwestowałem dużą kwotę, obróciłem nią też pomnażając środki i stwierdziłem, że najwyższa pora zakończyć inwestowanie tutaj bo wyznaję zasadę, że nie można być pazernym i chytry dwa razy traci Smile
zarobek na inwestycji nie jest mały - teraz inwestuję w inne programy bo wiadomo ci pierwsi zarobią najwięcej a plus zyski w nich i zarobek jest większy jak w przypadku jss to wiadomo idzie się tam gdzie jest lepiej i gdzie zarobimy więcej Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 24-04-2012 11:31

Każdy ma własne zdanie i w mojej opinii to, że jss tyle prosperuje znaczy tylko tyle, że jest stabilne, i wolałbym znacznie bardziej inwestować tutaj niż w jakiś nowy program- gdybym miał zaczynać jeszcze raz. :-)