Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 28-10-2012 10:40

jeszcze sie nie rozkręcili a juz restart robią..psia ich mać..

a zaległe matryce z ostatniego restartu nawet sie jeszcze nie wytowrzyły a oni juz chcą robic kolejny...cięzko straty odrobić szlag by ich...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 28-10-2012 10:45

2


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 07-12-2012 20:53

Wszystko fajnie tylko niestety dzis wiaderka sa pusciutkie.. nie mowiac o tym ze wiekszosc wiaderkowych wyplat zaczyna miec ponad 48 godzin. Kolejny problem techniczny ktory naprawia soon?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 07-12-2012 23:00

wiadro na stp otwarte


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 08-12-2012 08:33

player wiadra są co chwile otwarte tylko trzeba trafić Smile

Osoby które chcą zostać dodane do konferencji na skype gdzie ludzie podają tylko informacje o wiadrach.

Dodać na skype : adek00007


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - GrzesiX - 08-12-2012 15:42

Co chwile otwarte? Mój system, bot, automat (zwał, jak zwał) wykonał już ponad 700 prób na Payze i bez żadnego skutku. Próby były o nieregularnych porach np. 100 o 14:00, potem o 16, 20 i od północy do 4 rano.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 08-12-2012 17:32

jakoś np 3 znajomych trafiło payze po 01:00


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - GrzesiX - 08-12-2012 22:47

Withdraw Funds from Payza - Beta Testing is Currently in Effect

Before withdrawing, please read our FAQ About our NEW Withdrawal System

Your Withdraw Request of $46 (+ $4 fee) to Payza account '[email protected]' was added to the withdraw bucket successfully!

Withdrawals are processed in the order they were submitted, please expect a delay for previous withdraw requests to be processed before yours.


22:41