Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 30-09-2012 19:28

bodek7654 poczekaj, aż serwis zostanie zakończony w 100%.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - sztefan222 - 01-10-2012 19:01

Program ciągle jest jeszcze w fazie "beta". Jeszcze kilka, kilkanaście dni i będzie działać w 100%.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bodek7654 - 08-10-2012 12:37

mam pytanie co to jest ten restart , matryce i czy sie przez to traci pieniadze?, bo ludzie od bb z jakimi tylko pisze jak wspomne o profit clicking to od razu tylko o tym , "pieniadze masz zamrozone , wszystko stracisz przez restart" , nie brzmi optymistycznie


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ochlapus - 08-10-2012 13:05

Na razie pieniądze to mam zamrożone, ale w bb. Powiedzmy że restart to metoda, dzięki której serwis ten tak długo działa... polega na redukcji pozycji w momencie, kiedy serwis przestaje być wypłacalny, dzięki czemu zachowuje swoją ciągłość i nadal korzystamy z jego usług, ale nie powinien mieć miejsca częściej niż co pół roku, tak obiecywali a matryce to odległy temat, Ja nawet nie liczę się z nimi.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bodek7654 - 08-10-2012 13:33

to znaczy ze te matryce wolno sie laduja ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Blues - 08-10-2012 22:20

(08-10-2012 13:33)bodek7654 napisał(a):  to znaczy ze te matryce wolno sie laduja ?

Restart wygląda tak, że biorą sobie jakiś % twoich pozycji (pozycje wybierane są losowo, niektóre są objęte immunitetem) i z sumy, którą jeszcze mają zarobić dostaniesz 10% od razu na konto, a z pozostałej kwoty, którą pozycje miały wypracować każde 20$ zamieniane jest na 1 PC Panel.

Serwery w JBP nie wyrabiały z "umieszczaniem" matryc dlatego też, trwało to strasznie długo. Pod koniec działalności JBP w ogóle takowe umieszczanie matryc było wyłączone.
Tak czy inaczej trzeba było około 3 miesięcy od daty "umieszczenia" matrycy na jej zapełnienie. ( zakładając, że wykupione zostało do niej premium + placemet Wink bez pomocy matryca zamykałaby się około 1-2 lat )

Z zasłyszanych informacji: w PC możemy liczyć na to, że Panele będą się zamykać nawet do 7 dni. Jak będzie - zobaczymy Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bodek7654 - 09-10-2012 08:07

z tego co czytalem to podobno takie "% obnizki ", obejmuja ludzi ktorzy maja naprawde duzo pozycji [duzo czyli kolo 300], ale czy takze tych np. z 50 pozycjami , wielu z was tutaj od dluzszego czasu w tym siedzi , pewnie przezylo restart i jak to naprawde wyglada


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - duzypawel - 09-10-2012 09:11

Ci co mają więcej więcej tracą jeśli chodizi o wartość pozycji ale czy procentowo jest to więcej czy mniej... Podobno dzieje się to z nutką losowości - jeden straci 30% a drugi 60% pozycji. Mi ostatni restart zabrał ok 45% pozycji. Niby sporo ale mimo restartu i redukcji % w porównaniu z jbp nadal zarabiam więcej niż tuż po wejściu do jbp Smile więc nie narzekam - to takie niemęskie Smile

No i dają niby w zamian te matryce ale ja osobiście nie nastawiam się, że coś z nich dostanę i skupiam się na tych 'zwykłych; pozycjach Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 09-10-2012 12:08

Ja przed ostatnim restartem miałam dziennie ponad 70$, po restarcie dziennie przybywało zaledwie ponad 20$ i strasznie się wkurzyłam, gdyż 2 tygodnie od restartu wpłaciłam pieniądze do jbp i zakupiłam pozycje. Tylko stracilam kupę forsy.. Ale dzialam dalej, gdyż mam nadzieję, że się odkuję...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - RWX45 - 09-10-2012 14:08

Mi przy drugim restarcie zabrało 73% pozycji, więc trochę dużo, mam nadzieję, że w PC będzie to jakoś podzielone np że wszystkim zabiera po 40 czy tam 50% pozycji, a nie jednemu zabierze 30% a drugiemu 70%