Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 19-09-2012 18:35

po co nowy temat, wszyscy zainteresowani w tym temacie znajdują pomoc, czy to JBP czy PC chodzi o to samo, można jedynie zmienić nazwę tego tematu.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 29-09-2012 18:11

ostatnie naliczenia za 25 września

poprawne: za stare pozycje z JBP po 10 centów za nowe po 20 centów w dni robocze.Smile

i to najważniejsze


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 29-09-2012 18:16

skąd takie info masz?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - RWX45 - 29-09-2012 18:32

Dostał ktoś wypłatę na payzę? Jeśli ktoś ma jakiś dowód wypłaty to niech wrzuci, ja zleciłem wypłatę parę dni temu i narazie wisi.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 29-09-2012 19:33

ja dostałem na payza ale długo czekałem ,napewno dostaniesz nie martw się


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - startchips - 29-09-2012 20:01

Pokaż dowód.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 29-09-2012 20:09

uważasz że kłamie?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 30-09-2012 08:20

po co chcesz zobaczyć dowód?
ja nie dostałam, ale mogę powiedzieć, że dostałam i w banalny sposób za pomocą PS podrobić dowód.
Naucz się, że dowody pokazane w necie zawsze mogą kłamać.

Moim zdaniem investor2012 Cię nie oszukał, ponieważ nie ma z tego żadnego zysku, więc czemu miałby klamać?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bodek7654 - 30-09-2012 10:33

planuje tam wrzucic 300$ , czy jest to wyplacalne czy po prostu moze sie okazac ze strace pieniadze, tyle dobrego tutaj czytam , moze ktos dac jakies info czy ten program jeszcze dziala tak jak trzeba?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Roben - 30-09-2012 10:50

Dziala ale jeszcze nie wszystko jest tak jak powinno