Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 02-09-2012 21:06

(01-09-2012 15:13)jackthekiller napisał(a):  być może teraz restartów nie będzie albo będą rzadziej. kto wie??

w cuda nie wierz Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 02-09-2012 21:14

poczekamy zobaczymy,,,


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 02-09-2012 23:13

(01-09-2012 15:13)jackthekiller napisał(a):  być może teraz restartów nie będzie albo będą rzadziej. kto wie??

Restart według założeń jest podstawowym systemem (przynajmniej w JBP) który ma ratować przed upadkiem - więc raczej zostanie (chociaż trzeba mieć świadomość, że w końcu i on nic już nie pomoże i będzie "the end").


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ochlapus - 04-09-2012 14:12

Nie powiedziałbym Adax... restart zawsze ich uratuje, oczywiście jeśli będą chcieli. Zrobią restart 99% pozycji przepadnie i zabawa na nowo, więc to nie problemSmile oczywiście dla nas taki ruch jest równy z upadkiem strony, kasa przepadła, no ale strona będzie działać dalej, znów trzeba będzie wpłacać i inwestować. A oni dumnie ogłoszą, że tak jak obiecywali strona jest niezniszczalnaWink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 04-09-2012 15:00

Dokładnie tak sądze jak ochlapus Smile Taki chwyt z ich strony jest możliwy kiedy serwis przestanie być wypłacalny.

Ale po przeniesieniu JBP do PC na pewno to szybko nie nastąpi bo by nie robili sobie zachodu z przenosinami etc. Tak więc korzystać póki można i inwestować po wystartowaniu PC bo to dobry czas.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 05-09-2012 07:59

no to start strony mamy przesuniety do przodu niestety


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - duzypawel - 05-09-2012 09:19

na moim zegarze nadal odlicza do północy więc chyba bez zmian?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Cobra84 - 05-09-2012 10:27

1D 12H 36M... przesuneli bo wczoraj miałem o tej samej porze 1dzien i 10 godzin..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - duzypawel - 05-09-2012 11:09

hmm.. sprawdziłem ponownie i ja nadal startuję dzisiaj o północy Tongue albo może jeszcze nie wiem, że jednak jutro Tongue


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ochlapus - 05-09-2012 12:45

teraz już nawet zalogować się nie można, powoli denerwują a pewnie najbardziej tych, co zamierzali nadal reinwestować.