Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 28-08-2012 09:41

Ktoś pisał do supportu, albo ma jakieś wieści ile to jeszcze potrwa ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - canis987 - 28-08-2012 09:51

Podobno 7-14 dni. Jak ruszy to każdy powinien otrzymać maila z tą informacją, póki co pozostaje cierpliwe czekanie Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 29-08-2012 21:30

w przeciagu tygodnia dostaniemy informacje kiedy strona ruszy


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - duzypawel - 30-08-2012 06:48

dobrze, że za tydzień nie podadzą informacji kiedy podadzą informację kiedy strona ruszy Tongue


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - dawiddo - 30-08-2012 07:19

Na stronie profitclicking jest zegar z informacja kiedy strona ruszySmile jeszcze 7 dni;/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - nitram - 30-08-2012 10:29

No to odliczamy Smile ale znając życie pewnie to się jeszcze przeciągnie w czasie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 30-08-2012 20:21

eee no jak zegar dali to pewnie odpala podstawowe rzeczy a reszte beda pozniej odpalac


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 30-08-2012 22:17

i tak każdy czeka na możliwośc kupna pozycji..Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 01-09-2012 11:13

nie tylko ja juz w sumie mam odrobione straty z restartu wiec akurat mi przypada juz okres, reinwestycji plus wyplat.. hehe juz na glodzie dolarowym jestem Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 01-09-2012 15:13

być może teraz restartów nie będzie albo będą rzadziej. kto wie??