Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 22-08-2012 21:12

powoli sie normuje.. sprawdzilem jak wyglada dashboard i wyglada calkiem fajnie. niech teraz przezuca wszystko jak trzeba i bedzie ok


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 22-08-2012 21:50

Ja już się doczekać nie mogę tych wszystkich zmian Smile

Będzie pięknie jeśli naliczanie już nie będzie miało takich opóźnień. Teraz tylko czekać i myśleć ciekawe jak nadrobią te dni niepodliczone i czy wszystko dobrze podliczą Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - dawidekch - 23-08-2012 07:09

Widzę że statystyki już są przeniesione z justbeenpaid.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 23-08-2012 11:03

Jak zakupić Upgarde do lvl 1 w tej nowej odsłonie JBP?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 23-08-2012 11:13

Cytat:People, YOU CANT use the new site yet!! It is not ready yet!!! NO BUYING ADPACK, NO WD, NO FUNDING, yet!!
Relax, and be patient!! everything will be in the right place, soon!! NO PANIC!!!



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 23-08-2012 11:20

to jak mam wykupic upgarde?
dostałem wiadomość od nich, że muszę wykupic, bo inaczej strację wszystkie matryce.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 23-08-2012 11:45

nic nie zrobisz musisz czekac - nawet jesli udalo by ci sie to zrobic na nowej stronie to jest duza szansa na to ze polecialoby to w kosmos. Mamy czekac do jutra bo od jutra teoretycznie wiekszosc juz bedzie dzialac


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 24-08-2012 06:56

kiedy dodadzją opcje kupowania pozycji? Wie ktoś?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 24-08-2012 10:37

Nie wiadomo kiedy dokładnie, chociaż pisali że za 2-3 dni wszystko powinno działać. Tak więc pozostaje czekać Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - mucha0013 - 25-08-2012 11:12

zalogowałem się po prawie dwóch tygodniach przerwy i takie zmiany widze ale chyba pozytywne zmiany to będą