Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - reklamatorxx - 22-08-2012 08:29

(22-08-2012 08:25)dawidekch napisał(a):  Jak chcę się przenosić to powinni dać info i wyłączyć stroną. Wtedy by im nic nie przeszkadzało.

wtedy byłby jeszcze większy płacz i co drugi post scam w tematach o jbp, dzisiaj sie dowiedziałeś ze sie przenoszą?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - duzypawel - 22-08-2012 08:29

albo najpierw dopieścić nową stronę a wtedy sprawnie zamknąć starą i udostępnić nową. coś poszło nie tak... no ale cierpliwości, może się to jakoś ustabilizuje.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 22-08-2012 08:32

Są zmiany długo oczekiwane, mam nadzieje że to będą zmiany na lepsze Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - marcin82 - 22-08-2012 08:47

(22-08-2012 08:25)dawidekch napisał(a):  Jak chcę się przenosić to powinni dać info i wyłączyć stroną. Wtedy by im nic nie przeszkadzało.

z tym się akurat zgadzam - nie pytaj mnie czemu tak nie zrobili...Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 22-08-2012 09:53

(22-08-2012 08:32)Ruska34 napisał(a):  Są zmiany długo oczekiwane, mam nadzieje że to będą zmiany na lepsze Big Grin

Wszyscy maja taka nadzieje. Szkoda ze Manna juz z nami nie bedzie, czas pokaze czy to bedzie lepiej czy gorzej dla programu

Nowe info z FB:

Cytat:In next few days ( 2-3 days ) all positions, money, and data from JustBeenPaid will be transferred to new site.
That why first ask you for migrate to speed up active account. All your earnings will be paid after migration is finish ( 2 - 3 days ) Case of start running new site JSS have some positions placed
and payments delay.
All users using same login and password what been register at JustBeenPaid.



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 22-08-2012 12:21

Już można się logować ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - killerw - 22-08-2012 12:27

przetłumacz sobie komunikat jak nie znasz angielskiego, około 2-3 dni potrwa cały migracja, tak więc lepiej się nie logować żeby nie obciążać serwera i dać im spokój Smile
Tak więc trzeba cierpliwe czekać na kolejne komunikaty a na pewno dostaniemy maila


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 22-08-2012 12:56

Znam anglieski, a dopiero po napisaniu tego postu kolega player edytował swój Smile i dał to info, albo ślepy jestem Tongue


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 22-08-2012 16:50

no to poczekajmy..ciekawe czy przy takiej ilości userów nie pomylą się i nie narobią innym bigosu...Smile

chociaż jakby dorzucili za friko kilka pozycji byłoby OK..Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 22-08-2012 19:50

Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało.