Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 16-08-2012 22:55

(16-08-2012 22:28)tomazzi napisał(a):  a powiedz po co kombinujesz jak koń pod górkę tak szczerze mówiąc ...
masz nitram gdzie wymienisz pieniądze "od ręki" i nie raz u nitram wychodzi mniej prowizji niż jak w przypadku jak sam wypłacasz a co najważniejsze masz znacznie szybciej korzystając z kantoru u nitram pieniądze na koncie niż jak zlecisz sam i czekasz na pieniądze

Tylko, że zobacz, On bierze 7%
czyli 180$ - 7% = 164$
15$ za przelew z Payza do banku czyli zostaje mi 152$

Jeśli samemu się przeleje do Payza:
180$ - 4% = 172$ - 15$ = 157$

5$ w plecy, no ale napiszę do Niego jak u Niego będzie szybciej to lepiej poświecić te 5$


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 16-08-2012 22:57

jak uważasz już sam ale pieniądze masz na koncie raz dwa i z nich korzystasz a nie czekasz na przelew z e-portwela na konto bankowe
koniec off bo to temat o jbp a nie o wymianach Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 16-08-2012 23:06

tak racja, koniec tematu i dzieki za pomoc.
teraz mam pytanie co do jbp.
Wiecie może w jakich godzinach są otwarte bramki do wypłat na EgoPay?
Oraz na jakie konto najlepiej wypłacać pieniądze z JBP EgoPay, STP, LR czy PM?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 16-08-2012 23:11

nie ma za co Smile
masz tutaj na forum temat poświęcony informacjom otwarcia procesorów Smile
najlepiej na wszystkie bo z każdego wymienisz środki przelewem z konta na konto za środki na konto bankowe po prostu wypłacać na to na co trafisz otwarcie procesora płatności


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 16-08-2012 23:13

ahaa, to patrzeć głównie na % od przelewu a jak pieniądze chce się szybciej mieć to na otwartość bramki.

dobre rozumiem?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 16-08-2012 23:33

na jedno i na drugie..to twoje pieniądze i Ty sobie policz co najlepiej sie opłaca..najwyżej dłużej będziesz polował na otwarta bramke danego procesora


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 17-08-2012 04:50

Strasznie słabo coś nalicza ostatnio JBP, opóżnienia do 2 dni.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 17-08-2012 09:16

mi naliczyło dopiero za zeszłą niedzielę...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 17-08-2012 11:22

Ja również nie mam naliczeń, ostatnie było w Niedziele.. Po prostu przenoszą wszystko, bez paniki..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 17-08-2012 13:23

@ Meloman mam nadzieje że to ten powód Smile