Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - GrzesiX - 14-08-2012 22:03

Zysk z pozycji naliczany jest do Triplera z opoznieniem. Niedawno kasa wplywala ok. 16-18 naszego czasu, tak teraz dodawana jest chyba w nocy lub rano nastepnego dnia.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 15-08-2012 06:42

(14-08-2012 22:03)GrzesiX napisał(a):  Zysk z pozycji naliczany jest do Triplera z opoznieniem. Niedawno kasa wplywala ok. 16-18 naszego czasu, tak teraz dodawana jest chyba w nocy lub rano nastepnego dnia.
Ja dostałem dopiero za sobote i nie płakam Lol


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - GrzesiX - 16-08-2012 14:33

Dzis mila niespodzianka Big Grin Loguje sie ok. 14:00 i co? $ za pozycje na Triplerze Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - marcin82 - 16-08-2012 14:42

tylko za który dzień?Smile
obecnie lecą 3 naliczania: jedno za niedzielę, jedno za poniedziałek i jedno wspólne za wtorek i środę (4%).
podobno coś zmienili i ma być szybciej. do tego na dniach dojdą nowe serwery, więc znów będzie poprawa

mnie tylko zastanawia czemu poprawy nie było po restarcie, skoro w systemie było po nim ze 2x mniej pozycji, niż wcześniej...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - duzypawel - 16-08-2012 14:46

zapewne miałeś ją już wczoraj wieczorem ale chyba nie ma się co za mocno ekscytować - to jest kasa za poniedziałek, więc przyszła z ok 60 godzinnym opóźnieniem ;]


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - GrzesiX - 16-08-2012 15:18

W poniedzialek dostalem normalnie... Dzisiaj rano przyszlo mi za wtorek i srode Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - dziad69 - 16-08-2012 15:35

To i tak możesz zaliczyć się do grona szczęśliwców. Wypłaty są realizowane według numeru ID, im większy tym szybciej. Mi zaliczyło dzisiaj zysk z niedzieli (sic!).


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - zila - 16-08-2012 15:41

Czy wiecie jak przelać pieniądze z STP na Payza lub zwykłe konto bankowe?
Karty nie posiadam, a, że była wolna bramka do wypłat w STP to tam zleciłam wypłatę, pieniądze otrzymałam ale nie wiem co dalej jak je wyjąć.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kamikadze22 - 16-08-2012 15:57

(16-08-2012 15:41)zila napisał(a):  Czy wiecie jak przelać pieniądze z STP na Payza lub zwykłe konto bankowe?
Karty nie posiadam, a, że była wolna bramka do wypłat w STP to tam zleciłam wypłatę, pieniądze otrzymałam ale nie wiem co dalej jak je wyjąć.
Sprzedaj komuś lub sie zamień. Uważaj na oszustów

pokerface


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Solve - 16-08-2012 16:27

Witam! Mam pewne pytanie. Od jakiegoś czasu działam w JustBeenPaid i nie mogę zrozumieć pewnych obliczeń kalkulatora zarobków. Już tłumaczę o co chodzi. Powiedzmy wpłaciłem 200$, które dają mi 20 pozycji. Daje mi to 4$ dziennie i nieco mniej w weekendy. Uzbierałem 10$ i wykupuję pozycję. Mam już 21 pozycji. I znowu zaczynam od zerowego zarobku z tym, że zarabiam już 4,20$. Znów dochodzę do 10$ i kupuję pozycję. Mam już 22 pozycje i zarabiam dziennie 4,40$ (wiadomo, jak w weekend), ale znów zaczynam od zera. Powiedzmy jest już 81 (ostatni) dzień, mam dajmy na to 45 pozycji i mój zarobek w ostatnim dniu wynosi powiedzmy 18$, bo ciągle, gdy osiągnąłem zarobek 10$ dokupywałem kolejną pozycję i znów zaczynałem zarabiać od zera (lub jakiejś niewielkiej kwoty) Przecież dni, gdy pozycje pracowały mijały, a nawet jak ciągle dokupywałem nowe, to i tak od zera (lub paru dolarów) zaczynałem zazwyczaj na początku. Jakim cudem system wylicza mi, że mój ostateczny zarobek wynosi 660$?