Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 08-08-2012 22:04

No niestety według mnie takie opóźnienia są im na rękę Smile

Właśnie doszedł przelewik na blisko 300$ - wypłaciłem bo się nazbierało przypadkiem z 2 dni. A i wypłaciłem na LibertyReserve, próbowałem trafić w okienko przez około 40 minut ciągłego klikania.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - dawidekch - 09-08-2012 06:12

Czy już ktoś dostał matryce po restarcie?


Odp: RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - PlastPL - 09-08-2012 08:00

(09-08-2012 06:12)dawidekch napisał(a):  Czy już ktoś dostał matryce po restarcie?

Chyba zartujesz... Na matryce przyjdzie nam troche dluzej poczekac Wink

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 09-08-2012 08:28

dostałem 4 matryce ale po poprzednim restarcie ale jeszcze się nie wypełniły


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - cjhouse - 09-08-2012 09:08

Zerkłem se na konto wczoraj, o 20 i nie było naliczone,jeszcze za dzien,a dziś wchodze,i jest miodzio za wczoraj naliczone,wszystko jest git,tylko czekać naliczają co dzień ja żadnego opóźnienia nie mam.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 09-08-2012 09:18

Zaczynają się pojawiać informacje o zmianie JBP na profitclicking.com

-- profitclicking.com podobno ma zastąpić JBP [ Jeszcze nie wiem dokładnie czy napewno ]
-- Wiadomo tyle ze, system ma szybciej działać bo bedą nowe serwery także bez opóźnień
-- Będą tez do kupienia różne rodzaje "triplerow" od 10 $ 120 $ za sztukę
-- Każde zainwestowane 10$ zarobi 16$ a nie jak do tej pory 15 $
-- Bez obaw, te triplery co mamy teraz wykupione i te różne sprawy zostaną przeniesione do profitclicking.com - oczywiście jeśli PC[profitclicking.com] zastąpi JBP w 100%


Ciekawe ile jest w tym prawdy Smile A info oczywiście z konferencji - nie od ludzi tylko od modów.
A ja jestem troche zszokowany..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Morlok - 09-08-2012 10:03

czyli rychły scam Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 09-08-2012 10:07

@ jeśli to ma pomóc to czemu nie Big Grin
Zobaczcie panowie na to :
http://profitclicking.com/login

i mała ikonka z JBP jest. Smile niech działają


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 09-08-2012 10:11

Ostatnio coraz częściej zdarza się, że moderatorzy na konferencji podają niesprawdzone informacje...np. że restart zaczął się wcześniej (co okazało się nieprawdą) i dlatego niektórzy dostali zaległe % mniejsze niż powinni, albo, że czeka nas kolejka wypłat zamiast "celowania w okienko" - co również wydaję mi się mało prawdopodobne. Zobaczymy jak będzie z kolejnymi nowościami podanymi na konferencji.

EDIT:
sama strona profitclicking prezentuje się nawet ładnie Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 09-08-2012 10:14

No wolałbym żeby nic nie zmieniali bo nie wiadomo jak się zakończy takie przenoszenie..

Pożyjemy zobaczymy, ale nie powiem - jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądać.


Troche się obawiam ze będzie jak w BB - te straszne opłaty dodatkowe..