Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - lukasz9669 - 07-08-2012 13:51

i co napisać ticket ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - duzypawel - 07-08-2012 14:08

(07-08-2012 13:51)lukasz9669 napisał(a):  i co napisać ticket ?

nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz? tak napisz? nie nie pisz? to przecież Twoje dane, Twoje pieniążki więc... ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 07-08-2012 14:16

(07-08-2012 13:51)lukasz9669 napisał(a):  i co napisać ticket ?

daj najlepiej komuś dane to sobie obróci czy wypłaci twoje środki będzie miał konto i środki za free Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 07-08-2012 21:37

Działa wam Traffic Exchange? Bo mi coś zamiast zliczać do przodu, cofa do tyłu. Czyli np. mając obejrzane 2 reklamy, po obejrzeniu kolejnej podaje że obejrzanych mam 1 Rolleyes. Wiem, że póki co nie jest konieczne to surfowanie, ale ja na wszelki wypadek co jakiś czas to robię, tylko że teraz chyba jakiś błąd znów mają....


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 07-08-2012 21:42

(07-08-2012 21:37)paolo10 napisał(a):  Działa wam Traffic Exchange? Bo mi coś zamiast zliczać do przodu, cofa do tyłu. Czyli np. mając obejrzane 2 reklamy, po obejrzeniu kolejnej podaje że obejrzanych mam 1 Rolleyes. Wiem, że póki co nie jest konieczne to surfowanie, ale ja na wszelki wypadek co jakiś czas to robię, tylko że teraz chyba jakiś błąd znów mają....

ty masz na plusie, ja widziałem informacje już, że się wielu robi na -10
jak zwykle błędy co nie jest niczym nowym, trzeba poczekać aż zrobią tak jak powinno działać


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 08-08-2012 18:25

(07-08-2012 21:37)paolo10 napisał(a):  Działa wam Traffic Exchange? Bo mi coś zamiast zliczać do przodu, cofa do tyłu. Czyli np. mając obejrzane 2 reklamy, po obejrzeniu kolejnej podaje że obejrzanych mam 1 Rolleyes. Wiem, że póki co nie jest konieczne to surfowanie, ale ja na wszelki wypadek co jakiś czas to robię, tylko że teraz chyba jakiś błąd znów mają....

nie przejmuj sie, co jakis czas im ten skrypt do TE pada. poczekaj dzien to sie naprawi


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - dawidekch - 08-08-2012 18:54

Siema

Też macie 2 dniowe opóźnienie w naliczaniu $ ?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Ruska34 - 08-08-2012 19:25

oby tylko 2 dniowe...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 08-08-2012 19:28

TE już mi działa, a opóźnienia owszem są, ale wszystko z czasem jest naliczane, w końcu to już przecież norma w JBP, więc spokojnie Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Fractal - 08-08-2012 19:31

Dziwne, że minęło już tyle tygodni (a może nawet miesięcy) i nadal nie byli w stanie przygotować lub zmodernizować skryptu naliczającego. A może te opóźnienia są im na rękę? Wink

BTW. Ruska34, odczytaj PW bo widzę, że tutaj zaglądasz częściej niż do skrzynki. ^^