Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Hacked - 09-04-2012 08:29

To są prowizje pobierane przez justbeenpaid Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ciamciaj - 09-04-2012 09:07

Aha okej, w takim razie moze sie zgadzac.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - canis987 - 09-04-2012 09:35

Cytat:Within the next 14 days or so, a Restart will be done [...] I expect that the maximum percentage of positions -- this will apply to the largest, most profitable accounts -- will be 40%. (In the last Restart it was up to 75%) Accounts not yet in profit as well as small accounts may not be affected at all, or only minimally.

Also, the actual JSS-Tripler positions to be converted will be selected randomly, (In the last Restart the most recently bought positions were converted.)

Czyli restart będzie za około 2 tygodnie, maksymalnie przekonwertowane zostanie 40% pozycji, konta które jeszcze nie przyniosły zysku, a także małe konta nie będą objęte restartem lub będą objęte w minimalnym stopniu. Ponadto pozycje Tripler będą wybierane losowo, a nie jak było ostatnim razem - konwertowane były najświeższe pozycje. Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 09-04-2012 10:10

Jak widać, JBP robi wszystko aby się utrzymać dzięki restartowi, a jednocześnie aby to nie dotknęło użytkowników- wszystko idzie w dobrą stronę. ;d


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 11-04-2012 17:05

i o to chodzi..ważne aby trwać a nie się poddawać.Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Lolericeer - 11-04-2012 17:50

To mi się w tym programie najbardziej podoba - równowaga. Twórca JBP najwyraźniej wiedział, co i jak zrobić, chociaż restarty niezbyt dobrze wpływają na dochody, ale bez nich też się nie obejdzie. Oby ten serwis trwał jak najdłużej Wink


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - BialySzczecin - 12-04-2012 18:34

ktoś ma ts3 i mi to wytłumaczy z restartem?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - nitram - 12-04-2012 21:31

Na 9 stronie masz opisany restart wraz z przykładem, ogólnie jest to trochę skomplikowane. Za pierwszym razem trudno zrozumieć. Póki co jednak najważniejsze jest to że restart będzie za jakiś czas i nie dotyczy nowych userów, więc możesz śmiało inwestować i nic nie stracisz.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - BialySzczecin - 13-04-2012 03:59

Juz chyba zostawie kase i pojde na gielde Tongue pozatym nitram skoro nie umiesz wytłumaczyć w 5 zdaniach to jak ty liczysz, ze sie ktos zarejestruje z twojego linka :-)


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - nitram - 13-04-2012 08:25

Po co tłumaczyć coś parę razy jak zostało już wytłumaczone na tym forum. Wskazałem Ci nawet miejsce i stronę gdzie jest objaśnienie ale jak Ty tego nie umiesz ze zrozumieniem przeczytać i przyswoić to co ja na to mam poradzić.
Jak ktoś nie może poświecić trochę czasu i poszukać we wskazanym miejscu tylko najlepiej chciałbym żeby wszystko robić za niego to po co mi taka osoba jeśli będę musiał jej poświecić więcej czasu niż będę miał z tego profitów.
W dodatku to temat UmCyK'a więc nie zamierzam podbierać mu userów Smile