Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie dajcie się oszukać ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Nie dajcie się oszukać ! (/Temat-Nie-dajcie-sie-oszukac-49213)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Nie dajcie się oszukać ! - HeniutX - 03-02-2012 17:28

@up
...
Np. ja nie


RE: Nie dajcie się oszukać ! - mysza5000 - 03-02-2012 17:40

(03-02-2012 17:28)HeniutX napisał(a):  @up
...
Np. ja nie

to musisz napisać do niego


RE: Nie dajcie się oszukać ! - HeniutX - 03-02-2012 18:12

@up
To mi nie odpisuje Smile


RE: Nie dajcie się oszukać ! - nienormalne - 03-02-2012 18:15

Cytat:Dziś kontaktowałem się z paypalem, obiecali wykonać gruntową inwigilacje użytkownika.
Proszę o kontakt na pw z osobami, które wcześniej zostały wykorzystane/naciągnięte przez wspomnianego prawnika, tj. administratora rozmowyprawne.pl

Ja mam zakaz ujawniania co się teraz dzieje, ale również poddałem masowej wręcz inwigilacji forum i Pańską firmę, chyba nim mi nie umkło, gdzie się dało tam dziś byłem od 8 rano...

Prawnik... Jeszcze będziecie przepraszać za to że nazywacie mnie i wiążecie z kimś innym.

Demokracja demokracją, a prawo prawem tu się je łamie z premedytacją jak mi to dziś ktoś powiedział.

Cytat:nikt kasy nie stracił wszyscy odzyskali pieniądze

Zgadza się, na ich prośbę w przeciągu 10 minut.]

Nie ufać nowym serwisom? Serwis ma dopiero 2 dni więc o czym mówicie, takie tematy się zakłada jak nikt nie dostanie to co mu obiecane.

W dodatku kto inteligenty idzie na czyjąś stronę i wyzywa obraża dosadnie, chyba tylko syn albo curka polityka bo ich prawo nie tyka Smile choć i z tym bym się spierał.

Dlaczego pisze o tym prawie? sami nazwaliście mnie PraFnikiem Smile Więc korzystam z tego co jest dla ludzi, a że mieszkam w centrum i mnie można od tak skreślać bez dowodów bez niczego od tak bo sobie jest serwis ?

Każdy serwis tak traktujecie Smile 2 dni jest to już oszuści? czy od razu musi dać Adminowi zarabiam kase Smile

A może to chodzi drogi adminie o te prawie 1500 zł za reklame ? śpieszyło się kasa przycisła czy długi? i co nie udało się trzeba się wyżyć?

eh Wasza i tylko wasza sprawa, co i jak, komu się bedą tu co niektórzy tłumaczyć a ich rodzice, nie interesuje mnie, twierdźcie dalej i wpajajcie swoje racje Smile

Zamiast forum proponuję nazwę sekta Smile

p.s

To już ostatnie co napisałem i mniej więcej wyjaśniłem, bo tu można pisać i pisać Smile ale jak w sekcie oni mają swoje racje i zasady a admin bóg co powie święteSmile

Po wszystkim zrobię specjalną dedykowaną stronę dla admina i tego forum i powlejam wszelkie dokumentacje, oczywiście na Blooger tam polskie prawo nie sięga Big Grin

Cześć i czołem.


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Razer - 03-02-2012 18:19

no no zaczyna się robić ciekawie

czekam na telefon od panów mundurowych bo zapewne mnie już namierzają za moją obraźliwą wypowiedź

napisz posta jeszcze raz bo zrozumiałem 1/3 Wink


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Ty27mek - 03-02-2012 18:21

[Obrazek: rpvm.jpg]

Dajcie reputa, jak ktoś sie uśmiał Jerk2


RE: Nie dajcie się oszukać ! - HeniutX - 03-02-2012 18:24

@nienormalne
Jeśli to co mówisz to prawda, że nie jesteś oszustem to czekam do niedzieli na zwrot moich 150zł. Dane do przelewu masz i nie wymiguj się, bo wiem, że masz mBank i przelew idzie 1s


RE: Nie dajcie się oszukać ! - nienormalne - 03-02-2012 18:34

A z i swojej strony chciałem podziękować za kontrowersyjną reklamę

http://zapodaj.net/202664d05deb.png.html

Cytat:no no zaczyna się robić ciekawie

czekam na telefon od panów mundurowych bo zapewne mnie już namierzają za moją obraźliwą wypowiedź

napisz posta jeszcze raz bo zrozumiałem 1/3

Nic się nie zaczyna i nie pisz bzdur, każdy wie i pisze wszędzie jakie są procedury, niech admin załatwia to a nie wy użytkownicy, to on was podkręcił a wy jak te woły piszecie i jesteście pewni siebie że nic nikt nikomu, zresztą jaki problem iść i zgłosić coś anonimowo czy też nie ? no ludzie..

Nawet Dyżurnet...

Pozdrawiam, i mam nadzieje że ta sprawa się rozwiąże szybko !


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Qwik - 03-02-2012 18:36

Cytat:chyba tylko syn albo curka polityka bo ich prawo nie tyka Smile choć i z tym bym się spierał.

"curka"

Cytat:Zamiast forum proponuję nazwę sekta

Piszesz o obrażaniu a nazywasz to forum sektą.


RE: Nie dajcie się oszukać ! - polik95 - 03-02-2012 18:43

Cytat:Po wszystkim zrobię specjalną dedykowaną stronę dla admina i tego forum i powlejam wszelkie dokumentacje, oczywiście na Blooger tam polskie prawo nie sięga Big Grin

Cześć i czołem.

NARA NEOSIE