Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie dajcie się oszukać ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Nie dajcie się oszukać ! (/Temat-Nie-dajcie-sie-oszukac-49213)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Ty27mek - 03-02-2012 09:05

heHehe, co za analfabeta.

Ja bym się wstydzić włączyć komputer jakbym tak pisał do ludzi :S

Nie wiem czy Wam mówiłem, ale ostatnio takiego alfę oglądałem na fotce w transmisjach live co z koleżankami był, to się chłopak pogrążał pisząc komentarze przed innymi ludźmi!


Prawniku, nieh moc bendzie z Tobom!


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Razer - 03-02-2012 09:22

Cytat:...urazili mnie mój portal i inicjatywę...

kontratakuj jakimś merytorycznym argumentem a nie przesadnym pierdoleniem i zabawą słowną, to nie konkurs poezji

Cytat:...użytkownicy forum zarabiam.com na mojej stronie używali niecenzuralnych słów, opinie i obelg w kierunku portalu i moim...

i co? poszedłeś do mamy?

Cytat:...Pan jako admin rozpętał piekło snując spekulację nie mając żadnych dowodów w sprawie...

Admin może robi co mu się żywnie podoba, powiedział że to jego zdanie nt. serwisu, w dodatku dobrze radzi bo niesprawdzonym portalom nie powinno się ufać

Cytat:...Głupotą z mojej strony było by milczeć i nie ustosunkować się...

I tak się nie ustosunkowujesz, paplasz tylko 0 dowodów, iecej konkretów panie prafnik

Cytat:...Rozpoczoł Pan bunt przeciwko nowemu portalowi który chciał się rozwijać...

jest demokracja i mam wyjebane na to, czy chcesz się rozwijać czy dorobić, mogę rozpętać bunt przeciwko całemu światu i co? i nic

Cytat:...godność i dumę....

Ty masz godność człowieku? Po tylu akcjach które odjebałeś w necie dalej oszukiwać ludzi? Godności nigdy nie miałeś...

Cytat:...Z swojej strony będę oczekiwał rekompensaty za zniszczenie wszystkiego co posiadałem i wiążąc mnie z rzeczami których nie popełniłem....

zrobić laskę? już klękam

Cytat:...Tak się nie robi, zachował się Pan gorzej niż zwierzę z lasu!...

I kto to mówi? http://www.webhostingtalk.pl/topic/29813-opinia-o-kugupl/page__st__20__p__249338__hl__kamil%20lieder__fromsearch__1#entry249338

no dalej idź zaskarż Nas za pomówienia i znaczny uszczerbek na swojej dumie osobistej (?), stratach majątkowych etc

nie pozdrawiam i nie polecam siebie na przyszłość


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Admin - 03-02-2012 10:50

Dziś kontaktowałem się z paypalem, obiecali wykonać gruntową inwigilacje użytkownika.
Proszę o kontakt na pw z osobami, które wcześniej zostały wykorzystane/naciągnięte przez wspomnianego prawnika, tj. administratora rozmowyprawne.pl


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Killer - 03-02-2012 11:14

(02-02-2012 23:58)nienormalne napisał(a):  Skrypt z którego korzysta strona hoxe.pl został zakupiony legalnie, jednak na państwa forum użytkownik, nielegalnie bez zgody autora pogwałcił prawo rozpowszechniając go, teraz nie wiadomo ile osób ten skrypt posiada.

Nie ośmieszaj się, sam wrzuciłeś ten skrypt na firecasha udostępniając ten program w sieci, nie rób z siebie błazna.


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Razer - 03-02-2012 11:28

a właśnie jak sytuacja z iPhone'm? sam chciałem kupić od niego...


RE: Nie dajcie się oszukać ! - LessiPL - 03-02-2012 11:51

@up

mi też go oferował chociaż jak widzę sprzedał pare sztuk, szkoda tylko że nikt ich nie dostał.


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Razer - 03-02-2012 13:50

szkoda że ktoś się dał nabrać

chociaż ktoś to zgłosił?


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Admin - 03-02-2012 15:34

@up
nikt, bynajmniej z tych których znam i wiem że kase stracili.


RE: Nie dajcie się oszukać ! - haribol - 03-02-2012 16:43

a gdzie tak w ogóle ten skrypt znaleźć?

super wynik - http://screenshooter.net/1930435/mueoilv


RE: Nie dajcie się oszukać ! - mysza5000 - 03-02-2012 16:53

nikt kasy nie stracił wszyscy odzyskali pieniądze Smile