Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sharecash wypłata pieniedzy na PAYPAL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Sharecash wypłata pieniedzy na PAYPAL (/Temat-Sharecash-wyplata-pieniedzy-na-PAYPAL-49146)



Sharecash wypłata pieniedzy na PAYPAL - dawid1305 - 01-02-2012 09:31

Witam mam problem z wypłatą pieniędzy na paypal w Amount: wpisałem różne kombinacje np : 25 , 26 , $25 25$ i dalej wyskakuje mi ze minimalna wypłata to 25$ a ja mam ponad 26$ zatwierdzone . Prosze o Pomoc

Your current earnings are: $26.32
Your current requested payments: $0
Amount available for request: $26.32


RE: Sharecash wypłata pieniedzy na PAYPAL - wodnik1990 - 01-02-2012 09:38

Moim zdaniem problem leży tu:
"Paypal - Minimum: $50. Request your payout from the 1st to 14th of the month and you will receive your payment by the 20th-25th of the month."
Czyli zmienili minimum na PayPal na $50 Wink


RE: Sharecash wypłata pieniedzy na PAYPAL - dawid1305 - 01-02-2012 09:42

No tak ale po wpisaniu $25 wyskakuje że minimalna kwota to $25 jest możliwość wypłacenia odrazu do banku? oraz ile mi przez to odciągną


RE: Sharecash wypłata pieniedzy na PAYPAL - vobis3 - 01-02-2012 13:13

załóż konto na alertpay i w sharecashu wybierz taka metode platnosci duzo szybsza niz paypal Smile pisza ze 3 danego miesiaca jest juz siano na koncie. A z alertpaya przelej poprostu na konto bankowe