Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UrwijNagrody,pl - Co i jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum UrwijNagrody.pl (/Forum-Forum-UrwijNagrody-pl-135)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-137)
+----- Wątek: UrwijNagrody,pl - Co i jak? (/Temat-UrwijNagrody-pl-Co-i-jak-49041)



UrwijNagrody,pl - Co i jak? - kesh - 29-01-2012 15:56

Zamierzam założyć konto na UN, ale chciałbym poznać odpowiedzi na kilka pytań, przede wszystkim czy korzystanie z portalu jest bezpłatne ? Czy jest opłacalne ? Rzeczywiście dają nagrody, czy to tylko strata czasu ?
Jeszcze jak by mógł mi ktoś wyjaśnić pojecie "Restock"
Z GÓRY DZIĘKUJĘ !


RE: Co i jak? - Roben - 29-01-2012 17:39

(29-01-2012 15:56)kesh napisał(a):  Zamierzam założyć konto na UN, ale chciałbym poznać odpowiedzi na kilka pytań, przede wszystkim czy korzystanie z portalu jest bezpłatne ? Czy jest opłacalne ? Rzeczywiście dają nagrody, czy to tylko strata czasu ?
Jeszcze jak by mógł mi ktoś wyjaśnić pojecie "Restock"
Z GÓRY DZIĘKUJĘ !
1.Możesz korzystać bezpłatnie,ale żeby szybciej zbierac punkty trzeba kupić konto gold lub vip.
2.Tego nie da sie zdefiniowac.Jedni wygrywają drudzy nie.
3.Wysyłaja nagrody,wiele osób wygrało ja również.
4.Restock - Czyli czas w którym są dostepne nagrody (przeważnie co dwa miesiące w wybrany weekend) nagrody nie są dostępne cały czas.


RE: Co i jak? - kesh - 31-01-2012 14:42

Dziękuję za odpowiedź, bardzo mi pomogłeś !