Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Farbuję włosy, czy jestem normalny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Farbuję włosy, czy jestem normalny? (/Temat-Farbuje-wlosy-czy-jestem-normalny-48892)

Strony: 1 2 3 4


Farbuję włosy, czy jestem normalny? - Leopard - 25-01-2012 23:08

Temat założony na prośbę MarkaKSG Jerk2.


RE: Farbuję włosy, czy jestem normalny? - Driver - 25-01-2012 23:12

Wypindalaj IdeaJerkLolSmilebeka


RE: Farbuję włosy, czy jestem normalny? - polik95 - 25-01-2012 23:14

A więc jak marek powiedział zgadzam się z tym, w dzisiejszym świecie wszystko jest mozliwe i farbowanie włosow u chłopaka sie to wlicza, bo słit 13 na to lecą, wogole ten dzisiejszy świat jest pokurwiony, roczniki do 95 jeszcze są w miarę ogarnięte, a od 96 to już brak słow. Leo jeśli jesteś z 94 to nie dziwne. czy twoi dziadkowie podczas 2 wojny światowej walczyli za taka polske nie krzywdź nas i ogól sie na łyso albo zapuść włosy na metala. Jestem na wypindalaj homusie
edit: czemu macie wygrane uzytkownika ?


RE: Farbuję włosy, czy jestem normalny? - MareKSG - 25-01-2012 23:16

Z mojego punktu widzenia farbowanie włosów nie jest normalne u chłopaka. Wiele osób z pewnością się ze mną zgodzi. Moim skromnym zdaniem taka osoba jest albo chora umysłowo albo też odmiennej orientacji seksualnej. Ogłaszam zatem, że oddałem swój jakże cenny głos na: "Wypindalaj homusie".

P.S. I tak wiemy, że ten 1 głos na Tak jest Twój Smile


RE: Farbuję włosy, czy jestem normalny? - haggard - 25-01-2012 23:19

(25-01-2012 23:16)MareKSG napisał(a):  P.S. I tak wiemy, że ten 1 głos na Tak jest Twój Smile
Albo jego "kolegi" Jerk2


RE: Farbuję włosy, czy jestem normalny? - michal2612 - 25-01-2012 23:23

nie Wink


RE: Farbuję włosy, czy jestem normalny? - Satan - 25-01-2012 23:28

leo błagam cię odrobina ogaru plz


RE: Farbuję włosy, czy jestem normalny? - Daminn - 26-01-2012 00:13

Ja tam lubię takich chłopców.


RE: Farbuję włosy, czy jestem normalny? - Razer - 26-01-2012 15:43

chuj Wam do tego co i jak robi ze sobą drugi człowiek, zakompleksione ksenofoby

można mieć ostrą bekę z Was...

// Jeśli jedyne pokurwienie jakie widzicie na tym świecie to malowanie włosów przez chłopaków to uważam "wypindalajcie homuski".... pzdr


RE: Farbuję włosy, czy jestem normalny? - Jeppers - 26-01-2012 15:58

@up

Przykro mi 20% za wulgi, trochę kultury.

Stworzył ankiete, to każdy ma prawo wyrazić swoje stanowisko, więc napisanie "chuj wam do tego" mija się z celem, ale nie wiem czy w ogóle to przeczytałeś.