Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typowanie w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Typowanie w internecie (/Temat-Typowanie-w-internecie-48545)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Typowanie w internecie - Assasinoo - 31-05-2014 12:16

Możesz jak najbardziej grać u bukmacherów internetowych, pod warunkiem, że mają polską licencję.


RE: Typowanie w internecie - dzoseff - 02-06-2014 22:22

Jak ktoś ma obawy to konto bankowe na karte prepaid i po problemie.


RE: Typowanie w internecie - Alchemick - 04-08-2014 20:04

Lepiej iść do zwykłej bukmacherki i masz spokój


RE: Typowanie w internecie - havierx - 10-11-2014 11:00

(31-05-2014 12:16)Assasinoo napisał(a):  Możesz jak najbardziej grać u bukmacherów internetowych i to nie polskich bezpiecznie, nikt się nie przyczepi. A co do wysokich wypłat to polecam karte NETELLER, US nie dostanie żadnych informacji, a tą kartą można płacić itd Smile 10 euro za rok jbc koszt
Albo adekwatna karte Skrill (dawny MoneyBookers). Super sprawa!


RE: Typowanie w internecie - Eliteman - 20-01-2015 22:57

(04-08-2014 20:04)Alchemick napisał(a):  Lepiej iść do zwykłej bukmacherki i masz spokój

Masz na myśli bukmacherów naziemnych? Spoko, dla graczy amatorów, hobbistycznych, stawiających taśmy na 40 zdarzeń nie ma to znaczenia. Jednak poważniejsi gracze nie będę grali u naziemnego przy takim podatku... Przy yieldzie 10% okazuje się, że w naziemnych wychodzisz na minus...


RE: Typowanie w internecie - Soplica - 16-02-2015 00:53

Czyli jak wypłacę hajs z buka internetowego na Skrilla a potem na konto bankowe to się nie przyjebią?


RE: Typowanie w internecie - dariuszxdd - 25-02-2015 11:18

witam wszystkich . mam takie pytanie czy jak bym założył forum bukmacherskie gdzie będzie się typowało i na forum by była tylko mowa o punktach itp. gdzie najlepsza 5 graczy otrzyma nagrody które będę wykonywał na PayPal ... to czy to będzie nie legalne??
na pewno w jakimś stopniu ale w jakim . i czy ktoś będzie miał powody aby sprawdzać moje forum??


RE: Typowanie w internecie - ron.corana - 19-03-2015 12:09

Ja co prawda nie wiem jak to z prawnego punktu widzenia jest ale gdybyś robił takie forum to chętnie bym się pobawił. Czekam na info.


RE: Typowanie w internecie - MaroBlant - 08-06-2015 09:25

Sprawa wygląda tak, że granie online jest w pełni bezpieczne, jeśli będzie robić przelew przez któryś z portfeli internetowych Skrill i Neteller, bo do takich transakcji państwo nie ma wglądu. Poza tym i tak ustawa hazardowa nie działa, a jeśli ktoś wpadł to tylko przez przypadek i były to sporadyczne przypadki. W sumie nie ma strachuWink


RE: Typowanie w internecie - rupertos - 18-06-2015 15:29

dokladnie jak mowi MaroBlant .. jezeli nie wplacacie bezposrednio do buka tylko przez portfel elektroniczny to nie maja tego jak sprawdzic a posiadacze kont jak ja skrill maja karte ktora pozwala dziennie wyplacic 1000zl