Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google AdSense Program Partnerski Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Google AdSense Program Partnerski Youtube (/Temat-Google-AdSense-Program-Partnerski-Youtube-48520)



Google AdSense Program Partnerski Youtube - rasta - 15-01-2012 18:04

Witam,

Od pewnego interesuje się programem partnerskim Google. Ostatnio przeglądając tygodnik "PCFormat" wyczytałem, że można zarabiać na Youtubie dzięki Google AdSense. Zdaje sobie sprawę, że moje filmy muszą być popularne, muszą mieć dużo +, liczbę wyświetleń itd.

Ale mam pytanie czy ktoś mógłby coś wiecej powiedzieć na temat tego Google AdSense?

Czy trzeba mieć tyle wyświetleń ile ma Justin Bieber - Baby ? ;p

Pozdrawiam


RE: Google AdSense - ktus - 15-01-2012 20:34

(15-01-2012 18:04)rasta napisał(a):  Witam,

Od pewnego interesuje się programem partnerskim Google. Ostatnio przeglądając tygodnik "PCFormat" wyczytałem, że można zarabiać na Youtubie dzięki Google AdSense. Zdaje sobie sprawę, że moje filmy muszą być popularne, muszą mieć dużo +, liczbę wyświetleń itd.

Ale mam pytanie czy ktoś mógłby coś wiecej powiedzieć na temat tego Google AdSense?

Czy trzeba mieć tyle wyświetleń ile ma Justin Bieber - Baby ? ;p

Pozdrawiam





Też przed chwilą o tym czytałem Big Grin

Artykuł:
http://www.chip.pl/news/internet-i-sieci/media-strumieniowe/2011/01/zarabiaj-na-autorskich-filmach-w-youtubeie


Program:
http://www.youtube.com/partners



Niektórzy nawet po 100K $ rocznie z tego mają Rolleyes


RE: Google AdSense - rasta - 15-01-2012 21:30

To jestem ciekawy ile ma "Justin Bieber - Baby" skoro ma 691468167 wyświetleń :O

Myślę, że trzeba mieć dobry pomysł i robić filmy do nowych rzeczy.

Tylko zastanawiam się ile mniej/więcej można z tego wyciągnąć $$ ?

Pozdrawiam


RE: Google AdSense - xy0urneyx - 17-01-2012 13:05

Zalezne od klikow w reklamy, srednio 10-20 eurocentow za klika


RE: Google AdSense - HardCoreSex - 17-01-2012 15:18

Rasta, He.. Ci którzy go nienawidzą, nieświadomie sami go reklamują. Gdyby nie Ci hate'rzy wątpie że byłby on tak popularny.
A co do tematu, wszystko tylko wygląda tak pięknie, u mnie wychodziło 1 kliknięcie na 1000 wyświetleń jakoś tak.. Do tego marnie płacone, bo ok. 0.06€ za klik. Podczas gdy na blogu zarabiałem 0.10€ - 0.20€ za kliknięcie a klikali raz na 150 wyświetleń bloga.


RE: Google AdSense - Admin - 18-01-2012 23:52

Jeśli nie masz po kilkadziesiąt tysięcy viewsów dziennie to nie liczcie na jakieś ten program, zresztą nie każdy film jest akceptowany przez youtuba trzeba spełniać określone kryteria i być oczywiście w 100%tach autorem tego filmu. Tam może porządnie zarobić niekryty krytyk, slim czy jakiś gameplayowiec, który ma rzeszę fanów.


RE: Google AdSense - motorola1212 - 19-01-2012 11:05

Nie myślcie że wrzucicie najnowszą muzykę Bibera i już. Wyświetleń będziecie mieli dużo ale piosenka nie jest wasza i zostanie przez Google AdSense odrzucona.
Tak jak napisał Admin trzeba być jakimś znanym gameplayowcem itp.


RE: Google AdSense - slonikpiotr - 20-01-2012 18:21

a jak coveruje się czyjeś utwory to też nie wchodzi w grę? Smile


RE: Google AdSense - motorola1212 - 20-01-2012 20:40

Covery nie wchodzą w grę. Przynajmniej na razie. Tak zadecydowało Google AdSense.