Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dopiero zaczynasz z uploadowaniem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Dopiero zaczynasz z uploadowaniem? (/Temat-Dopiero-zaczynasz-z-uploadowaniem-48477)



Dopiero zaczynasz z uploadowaniem? - J_Wojtachowski - 14-01-2012 19:57

Cześć.

Zapraszam wszystkich na mój blog o uploadowaniu.
Na chwilę obecną zaczynam go pisać od podstaw, czyli bedą informacje dla zielonych.

Bardziej zapoznanych z tematem zapraszam za około 2 tygodnie. Wtedy też będe informował o:

- tematach założonych przeze mnie pod które można się podpiąć z gwarancją 1000 - 50000 pobrań o takich tematach będe informował raz w tygodniu. Jako taki bonus dla czytelników.
- o tym jak się dostać na zamknięte forum dla uploaderów. Na którym robi się "ustawki"

Będę pisał również o legalnych formach zarabiania na własnych stronach internetowych, ale o tym już później. Co niedziele będę też przedstawiał raport z moich zarobków.

Zapraszam

http://zarabianie-na-uploadzie.blogspot.com/


RE: Dopiero zaczynasz z uploadowaniem? - Qwik - 14-01-2012 21:11

- tematach założonych przeze mnie pod które można się podpiąć z gwarancją 1000 - 50000 pobrań o takich tematach będe informował raz w tygodniu. Jako taki bonus dla czytelników.


Te 50000 pobrań to chyba z całego miesiąca Big Grin

To forum "zamknięte" dla uploaderów to pewnie exsite.


RE: Dopiero zaczynasz z uploadowaniem? - J_Wojtachowski - 15-01-2012 09:38

Tak, z całego miesiąca. Chyba nie myślisz, że będę codziennie udostępniał takich informacji Wink Jednak 4 takie dobre uploady w miesiącu mogą dać 200k pobrań.

Ja ogólnie robię tylko jeden upload dziennie, taki który ma od razu ogromną ilość pobrań. Nie bawię się we wrzucanie setek plików byle jakich i czekanie aż kto pobierze.

Gdzie i co wrzucić wiem z zamkniętego forum.


RE: Dopiero zaczynasz z uploadowaniem? - Por2010 - 15-01-2012 11:53

napisz mi na PW swoje gg


RE: Dopiero zaczynasz z uploadowaniem? - KilerKill1 - 20-01-2012 18:16

fileserve przestał płacic Smile


RE: Dopiero zaczynasz z uploadowaniem? - J_Wojtachowski - 20-01-2012 18:30

Jeszcze do końca nie wiadomo, jeśli tak to żaden problem przerzucić się na inny hosting, ale szkoda zarobionych pieniędzy.


RE: Dopiero zaczynasz z uploadowaniem? - motorola1212 - 22-01-2012 13:53

Czemu blog nie istnieje? Już ci się znudziło? Smile