Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak ustawić nowego Autofilla + FILM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Jak ustawić nowego Autofilla + FILM (/Temat-Jak-ustawic-nowego-Autofilla-FILM-4844)



Jak ustawić nowego Autofilla + FILM - Szymik - 09-04-2010 18:07

Dla osób które nie wiedzą Wink

[youtube]TF7mlZkcABQ[/youtube]


RE: Jak ustawić nowego Autofilla + FILM - wasik-1995 - 09-04-2010 19:27

Mi nie chodzi ;/ Robię identycznie jak na filmiki i gdy wchodzę na stronę z symulatorem restocku, przyciskam skrót od wypełniania formularzy (Alt+M - bo tak sobie ustawiłem) i nic! Co robić? Plss help ! Chętnie rzucę plusem za pomoc.


RE: Jak ustawić nowego Autofilla + FILM - xPietrek - 09-04-2010 19:51

A z którego symulatora korzystasz ?
symulator.lockerz-poland.eu ?
Może wchodzisz przez link lockerz-poland.eu/symulator ?
Jak tak to wejdź przez ten pierwszy link


RE: Jak ustawić nowego Autofilla + FILM - Szymik - 09-04-2010 19:51

(09-04-2010 19:27)wasik-1995 napisał(a):  Mi nie chodzi ;/ Robię identycznie jak na filmiki i gdy wchodzę na stronę z symulatorem restocku, przyciskam skrót od wypełniania formularzy (Alt+M - bo tak sobie ustawiłem) i nic! Co robić? Plss help ! Chętnie rzucę plusem za pomoc.

Naciśnij KREDKĘ tak jak na filmie


RE: Jak ustawić nowego Autofilla + FILM - mlody100 - 09-04-2010 20:09

mi chodzi wszystko po za country i state i nie wiem jak z telefonem w pierwszych dwóch kolumnach wyświetla mi się 00486 a potem 0048... itd.


RE: Jak ustawić nowego Autofilla + FILM - Szymik - 09-04-2010 20:11

Obejrzcie dokładnie cały filmik !


RE: Jak ustawić nowego Autofilla + FILM - kamyk59 - 10-04-2010 20:11

Hmm... Ja mam inne pola niz w filmiku! U mnie jest jeszcze jakiś login, data urodzenia. Pozatym nie wyswietla mi numeru i state tez musze ustawiac sam


RE: Jak ustawić nowego Autofilla + FILM - patyczak - 18-04-2010 17:14

mam tez problem probuje na wszystkie sposoby i tez jak naciskam alt+j to mi nic nie wyskakuje