Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Co lepsze Camera FLip Czy PSP (/Temat-Rozwiazane-Co-lepsze-Camera-FLip-Czy-PSP-483)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Hadula - 21-12-2009 20:57

Co lepsze Camera Flip czy PSP ?? prosze o DoradzenieSmile


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Ave - 21-12-2009 21:24

PSP, wiecej przyjemnosci na baaardzo dlugo Wink polecam


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Alcor - 21-12-2009 21:32

Polecam psp... Bardzo duże możliwości w tak małym urządzeniu.


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Marello - 21-12-2009 21:33

Ja też bym wybrał PSP ta kamera to szajs Big Grin Smile


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Magnus - 21-12-2009 21:37

nom psp lepsze ;p kamere mozna sobie kupic jakos dobra bo nie ma na lockerz dobrej lol


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Ave - 21-12-2009 21:39

dokladnie, w 100% sie z wami zgadzam Big Grin


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Obama - 21-12-2009 21:41

Ja też myślałem o kamerce i PSP. Oba przedmioty są fajne :Dodgy Ale polecam kamerkę bo PSP ja chce sobie wziąć Dodgy

Nie no żartuje PSP jest fajniejsze. Weź to co uważasz Dodgy


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - Kilol - 21-12-2009 22:00

Dwie rzeczy się bardzo różnią. Camera jest po to, abyśmy nagrywali nią filmy, a PSP jest do grania itp.
Pomyśl nad tym, czy chcesz grać czy nagrywać. Ale jeżeli chodzi o sprzedaż, to ceny obydwu produktów są
do siebie zbliżone.Wink


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - KaRMaN - 23-12-2009 11:41

Kamerka jak masz zamiar dużo nagrywać lub sprzedać a psp jak chcesz mieć dużo zabawy na długi czas. Ja bym wybrał psp ale to twój wybór.


RE: Co lepsze Camera FLip Czy PSP - WojaS_PL - 23-12-2009 11:48

Ja posiadam PSP od dłuższego czasu i powiem ci, że to jest świetne uniwersalne urządzenie które możesz zabrać dosłownie wszędzie. Gry, muzyka, filmy, Internet, również i nagrywanie filmów poprzez dołączenie kamerki, co prawda nie robi w takiej jakości jak Flip, ale nie powinno się do czego czepiać Wink Jeśli lubisz rozrywkę na każdym miejscu na Ziemii (no może troszkę przesadzam ;P) to PSP jest odpowiednie, natomiast jeśli jesteś miłośnikiem fotografii, filmów wysokiej jakości, lubisz fotografować np. naturę otaczającą Cię w około, to ten Flip również jest dobrym wyborem. Wybór oczywiście zostawiam Tobie Smile

Pozdrawiam !