Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szansa na nagrode - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: Szansa na nagrode (/Temat-Szansa-na-nagrode-4808)

Strony: 1 2


Szansa na nagrode - matino3 - 08-04-2010 22:16

Witam, to znowu JaBig Grin

Mam pytanie, jakie mam szanse na odrzucenie nagrody skoro mam 1 konto fake, to dns(czy coś takiego żeby móc filmy oglądać), nie korzystam z zadnych proxy czy czegos takiego.

No i pytanie drugie, jak wygląda restock? Jak się to odbywa, jak długo trwa, jaka jest szansa na wymarzoną nagrodę?


RE: Szansa na nagrode - Kilol - 08-04-2010 22:20

1. Masz ZERO szans na odrzucenie nagrody.

2. Zobacz tutaj - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=4210 Szanse na nagrodę masz, ale musisz być po prostu szybki. Działa
to na zasadzie - "Kto pierwszy ten lepszy".


RE: Szansa na nagrode - rj7rad - 08-04-2010 22:23

Myślę, że nagrody nie anulują Ci na pewno. Ja też korzystałem z DNS i dostałem potwierdzenie Wink

O Restocku najlepiej rozejrzyj się na forum. Szanse na nagrodę masz średnie. Musisz być szybki, użyć odpowiednich wtyczek/skryptów no i mieć odrobinę szczęścia Wink


P.S kolega Kilol szybciej pisze Big Grin


RE: Szansa na nagrode - matino3 - 08-04-2010 22:25

Aha, dzięki Smile A chciałem jeszcze zapytać, czy jeżeli zamówię jakąś nagrodę i nie będę pierwszy, czy też nie załapie się na nagrodę to czy usuną mi punkty, skoro nie dostałem tej nagrody?


RE: Szansa na nagrode - Aja - 08-04-2010 22:26

nie usuną punktów jeśli nie wygrasz nagrody


RE: Szansa na nagrode - matino3 - 08-04-2010 22:32

Dzięki wszystkimWink Macie po plusiku Big Grin

Aha i jeszcze jedno, kiedy będzie ten nowy restock Spring coś tam? Tzn. chodzi mi o dzień, już godziny nie potrzebujeSmile


RE: Szansa na nagrode - szulakaluble - 08-04-2010 22:39

w kwietniu maja byc podobno 2 restocki wiec pierwszy bedzie gdzies w polowie;> do 13 zbiera sie punkty wiec ok 15 mozna sie go spodziewac:>


RE: Szansa na nagrode - Kilol - 08-04-2010 22:39

Jeszcze nie ma info. na ten temat, ale na pewno po 13.04.2010.Wink


RE: Szansa na nagrode - matino3 - 08-04-2010 22:55

A wiecie może co mam wpisać w danych w State/Province? Bo mogę wpisać tam tylko 2 znaki, więc kujawsko-pomorskie nie wejdzieBig Grin


RE: Szansa na nagrode - Kilol - 08-04-2010 22:57

W "State/Province" wpisz "PL".Tongue

To jest dział z nagrodami.Smile