Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdmitAd Doskonały program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: AdmitAd Doskonały program partnerski (/Temat-AdmitAd-Doskonaly-program-partnerski-47791)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Admitad - EPN Aliexpress - forsa do wypłaty - nea86 - 15-09-2019 19:35

Według mnie to raczej wina sprzedawców, gdy sklep zostaje zamknięty oni nie wysyłają przedmiotów, bo pieniądze za nie są zamrożone przy zamkniętym sklepie przez ali..ale mimo wszystko mam ten sam problem powolnego spływania pieniędzy a nie zajmuję się promowaniem podróbek.


RE: Admitad - EPN Aliexpress - forsa do wypłaty - artzarab - 20-09-2019 10:21

Sprawa powoli się normuje u mnie. Tak kasa za zamkniętych sklepów jest zamrażana na 6-24 miesiące, z reguły jest to 6 miesięcy. Tak sprzedawcy w takiej sytuacji nie dostają kasy (dlatego promotor też nie). Dopiero po uwolnieniu kasy przez ali, sprzedawca i promotor dostanie kasę. W moim przypadku zaczyna spływać kasa za sprzedaże z marca, więc tak jak widać dokładnie po 6 miesiącach. Więc liczę na to że tendencja się utrzyma i teraz wszystko będzie spływać sukcesywnie.
Co do normalnych u mnie jest inaczej (admitad), kasa do wypłaty spływa odrazu po kliknięciu przez kupującego, że paczka dotarła. Robiłem osobiście tego test przy ostatnim zakupie. Jednego dnia potwierdziłem otrzymanie, na dzień kolejny przeszło mi już za ten zakup na do wypłaty.


RE: Admitad - EPN Aliexpress - forsa do wypłaty - nietsche23 - 12-01-2020 13:22

(20-09-2019 10:21)artzarab napisał(a):  Sprawa powoli się normuje u mnie. Tak kasa za zamkniętych sklepów jest zamrażana na 6-24 miesiące, z reguły jest to 6 miesięcy. Tak sprzedawcy w takiej sytuacji nie dostają kasy (dlatego promotor też nie). Dopiero po uwolnieniu kasy przez ali, sprzedawca i promotor dostanie kasę. W moim przypadku zaczyna spływać kasa za sprzedaże z marca, więc tak jak widać dokładnie po 6 miesiącach. Więc liczę na to że tendencja się utrzyma i teraz wszystko będzie spływać sukcesywnie.
Co do normalnych u mnie jest inaczej (admitad), kasa do wypłaty spływa odrazu po kliknięciu przez kupującego, że paczka dotarła. Robiłem osobiście tego test przy ostatnim zakupie. Jednego dnia potwierdziłem otrzymanie, na dzień kolejny przeszło mi już za ten zakup na do wypłaty.

Czy po upływie czasu ostatecznie wypłacaja te pieniądze?


Admitad ochrona przed AdBlock . - dawidprzepiora - 26-03-2020 12:24

Witam, mam pytanie co do programu partnerskiego Admitad.
1. Staram się zainstalować ochronę przed AdBlock, w mojej przeglądarce lecz gdy chce dodać pobrane plik do rozszerzeń ,przeglądarka go nie widzi. Czy ktoś może mi wyjśnić jak to zrobić i o co w tym wgl chodzi? Ja nie posiadam AdBlocka w mojej przeglądarce więc nie wiem czy instalowanie ochrony przed nim jest wgl potrzebne?


2. Nie nalicza mi ok 50 % prowizji na Admitad i zastanawiam sie czy to ma coś wspólnego własnie z tą ochroną przed AdBlockiem ??

Jestem w tym świeży i prosze o wyrozumiałość, ale stranie mnie irytuje to że ktoś pisze że kupił przedmiot a ja wchodzę w Admitad i żadnej prowizji nie ma. Linki na pewno są generowane poprawnie, sprawdzam zawsze to w weryfikatorze .


RE: AdmitAd - Zarabianie na Facebook'u z Aliexpress - dawidprzepiora - 26-03-2020 13:24

[b]Czy ktoś mi może wytłumaczyć na czym polega ochrona przed Adblockiem i czy ma to wpływ na ilość otrzymanych prowizji?? Nie nalicza mi ok 50% prowizji i nie wiem co jest przyczyną .....


Admitad - Nie nalicza mi większości prowizji - dawidprzepiora - 26-03-2020 17:26

Ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z ochroną przed AdBlock'iem? Czy ma to związek z nienaliczaniem prowizji za sprzedane produkty ??? 50% prowizji mi się nie nalicza , nie wiem jaki jest powód.


RE: Admitad - Nie nalicza mi większości prowizji - trybulski - 26-03-2020 20:09

Hmmmm... nie wydaje mi się, żebyś nie otrzymywał wynagrodzenia za lead, skoro pochodzi on od Ciebie. Z jakiegokolwiek powodu.

Adblock służy z tego co wiem do nie pokazywania reklam.

A skoro ktoś kupił czy wykonał akcję z twojego polecenia, to raczej tą reklamę zobaczył?

Opisz dokładniej co masz na myśli, bo chyba mylisz pojęcia albo ja czegoś nie rozumiem.


RE: Admitad ochrona przed AdBlock . - Morwa - 27-03-2020 08:23

Nie wiem czy ochrona przed AdBlock w twojej przeglądarce może mieć jakiś wpływ na przeglądarki innych osób. To raczej na twojej stronie internetowej powinieneś coś zainstalować. A z jaką firmą współpracujesz? Na przykład okres ważności cookie w Aliexpress to 3 dni. Może ludzie za długo się zastanawiają nad zakupem.


RE: Admitad ochrona przed AdBlock . - dawidprzepiora - 29-03-2020 19:26

Co to znaczy? Że wygenerowany link działa tylko 3 dni? Nieraz generuje link wysyłam do kupca, piszę mi tego samego dnia że zamówił a ja nie widzę prowizji. Tak współpracuje z Aliexpress. A co do adblocka to nie mogę zainstalować ochorony przed nim na mojej przeglądarce.


RE: Admitad ochrona przed AdBlock . - Morwa - 31-03-2020 09:13

Tak, jeżeli ktoś wejdzie w twój link i poczeka 3 dni z zakupem i nie wejdzie w niego ponownie, to nie dostaniesz za to prowizji. Jak długo tam działasz? Czasem prowizje długo się naliczają. Pisz do supporta, to wszystko będziesz wiedział.

Co do adblocka, to nie pomogę, bo z mojej perspektywy jest to całkowicie bez sensu. Jednak mogę mieć za małą wiedzę i zwyczajnie nie umiem hakować przeglądarek innych użytkowników z poziomu własnej przeglądarki.