Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdmitAd Doskonały program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: AdmitAd Doskonały program partnerski (/Temat-AdmitAd-Doskonaly-program-partnerski-47791)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - skanio - 21-09-2012 16:14

Jestem od jakiegoś czasu w tym programie. Póki co nie zlecałem wypłaty. Jeśli już zlecę dajmy na to na PayPal jaki jest czas oczekiwania?


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - AdmitAd - 21-09-2012 16:19

Przelewy są dokonywane w każdy czwartek miesiąca.
W czwartki zostają realizowane wypłaty zgłoszone do niedzieli poprzedniego tygodnia.


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - sowa97 - 23-09-2012 16:54

Dojście jest w pełni darmowe ?
Mogę w tym uczestniczyć mimo że jestem niepełnoletni?
Otrzymanie smsa przy rejestracji nie wiąrze się z kosztami?
Czy przez to że podam nr telefonu nie będę potem musiał odbierać telefonu od konsultantów z różnych sieci?


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - AdmitAd - 27-09-2012 16:44

(23-09-2012 16:54)sowa97 napisał(a):  Dojście jest w pełni darmowe ?
Wypłata na konto bankowe w PLN w przypadku części banków wiąże się z pokryciem prowizji za przelew. Z tego powodu polecamy wypłaty na PayPal.

(23-09-2012 16:54)sowa97 napisał(a):  Mogę w tym uczestniczyć mimo że jestem niepełnoletni?
Tak

(23-09-2012 16:54)sowa97 napisał(a):  Otrzymanie smsa przy rejestracji nie wiąze się z kosztami?
Nie

(23-09-2012 16:54)sowa97 napisał(a):  Czy przez to że podam nr telefonu nie będę potem musiał odbierać telefonu od konsultantów z różnych sieci?
W żadnym razie


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - sowa97 - 29-09-2012 20:21

Mam jeszcze inne pytania żeby być pewnym czy opłaca się dołączyć do tego serwisu:
1. Ile trwa przyznanie środków do konta na stronie za rejestracje użytkowników?
2. Konieczna jest własna strona?
3. Przez cały czas uczestniczenia w programie nie jestem zobowiązany do żadnych opłat?


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - miniek9090 - 29-09-2012 20:37

Mam 15 lat .. Czy moge do Was dolaczyc??
Czy mozna uzywac ruchu motywacyjnego??
Ile sie placi za korzystanie z uslug .
Jezel nie beda podobaly mi sie wasze uslugi , moge zrezygnowac , nie ponoszac zadnych kosztow i czasu??
Pozdrawiam


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - Nikodemsky - 29-09-2012 21:18

Na 3 pytania to i ja mogę odpowiedzieć Smile

https://www.admitad.com/pl/webmaster/terms_of_use/

Nie można motywować leadów(§ 2.5 i cały § 3), korzystanie z programów jest darmowe i w każdym momencie możesz zrezygnować(§ 9.2).

W samym regulaminie nie ma nic o pełnoletności i lepiej napisać bezpośrednio do supportu - [email protected], jednak z tego co widziałem musiałbyś wyrobić sobie NIP


Odp: AdmitAd Doskonały program partnerski - ciamciaj - 29-09-2012 21:21

Akceptujecie właścicieli fanpeagy bez strony www?


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - miniek9090 - 29-09-2012 21:25

Co to jest ten NIP?? Musze byc pelnoletni zeby o wyrobic??


RE: AdmitAd Doskonały program partnerski - Nikodemsky - 29-09-2012 21:50

@miniek9090
http://zarabiam.com/Temat-AdmitAd-Doskonaly-program-partnerski-47791?pid=479945#pid479945

Tu masz odpowiedzi na swoje poprzednie pytania.

@Sowa97
Cytat:3. Przez cały czas uczestniczenia w programie nie jestem zobowiązany do żadnych opłat?
Cały czas jest darmowe(FAQ)

NIP - to numer identyfikacji podatkowej, nie trzeba być pełnoletnim, aby móc go sobie założyć. Jeśli dobrze się orientuje, to od jakiegoś czasu zamiast NIPu używa się numeru PESEL, druga sprawa nie wiem na ile aktualny jest regulamin, więc dobrze byłoby sprawdzić formularz rejestracji.