Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Videobb - Wrzucaj swoje filmiki i zarabiaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Videobb - Wrzucaj swoje filmiki i zarabiaj (/Temat-Videobb-Wrzucaj-swoje-filmiki-i-zarabiaj-47769)

Strony: 1 2


RE: Videobb - Wrzucaj swoje filmiki i zarabiaj - Aruzz - 28-12-2011 12:47

Na VideoBB nie trzeba miec premium, wystarczy na serwerach, z ktorych pobierasz.


RE: Videobb - Wrzucaj swoje filmiki i zarabiaj - drabina012 - 28-12-2011 13:26

Aruzz napisz na PW


RE: Videobb - Wrzucaj swoje filmiki i zarabiaj - widocznybiznes - 04-02-2012 12:56

Dobra założyłem tam konto i mam filmik 32s i gdzie sprawdzić zarobek ? bo filmik wyświetlony został juz kilka razy , ale nigdzie nic sie nie zmieniło żadne punkty centy czy cokolwiek , więc jak moge kontrolować to ile już uzbierałem . Ma zostać wyświetlony 10000 razy , ale gdzie pisze ile razy już został wyświetlony ?


RE: Videobb - Wrzucaj swoje filmiki i zarabiaj - Qwik - 04-02-2012 14:53

Videobb nie wypłaca ale na przyszłość wysyłaj pirackie filmy np: Iron man,The Dark Knight itp.


RE: Videobb - Wrzucaj swoje filmiki i zarabiaj - djmichu - 05-02-2012 13:11

dobre sobie Sad


Videobb - Wrzucaj swoje filmiki i zarabiaj - Artinesse - 02-03-2018 15:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.