Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i starter do telefonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Firecash i starter do telefonu (/Temat-Firecash-i-starter-do-telefonu-47745)



Firecash i starter do telefonu - Lukasz36016 - 27-12-2011 20:34

A otóż chodzi mi o to:

Za pobranie naszego pliku na Firecash itp dostajemy ileś tam dziesiąt centów.

A Więc może ktoś próbował bo mam plan

1. Chce kupić starter do telefonu z 5 złotymi na koncie.
2. Będę pobierał własne pliki (mam zmienne ip) biorąc udział w durnych subskrypcjach co zdzierają z nas kasę
3. A że nie będę doładowywał konta to nic ze mnie nie zdejmą

I może ktoś z was wie czy tak jest możliwe?
Czy administracja ma inne metody pilnowania użytkowników, nie po IP netu?


RE: Firecash i starter do telefonu - Rzmijec - 27-12-2011 20:48

Prawdopodobnie sam pobierając sobie pliki na zmiennym ip dostaniesz bana.
Oni zapewne, a raczej napewno "widzą" nie tylko ip, ale te wszystkie pierdółki kompa, po mojemu "ip kompa".
Szkoda marnować czas, bo to zapewne się nie uda.
Zbyt dobre zabezpiecznia mają Tongue
Nie znam się nie wiadomo jak, ale tyle wiem Big Grin


RE: Firecash i starter do telefonu - Lukasz36016 - 27-12-2011 21:04

To skoro tak, To przykładowo dla kumpla dam starter i będzie ściągał ze swojego kompa, i wtedy powinno być Ok


RE: Firecash i starter do telefonu - makos19955 - 27-12-2011 21:11

to i tak dostaniesz bana.


RE: Firecash i starter do telefonu - Lukasz36016 - 27-12-2011 21:13

Niby za co? Skoro pobieranie z Firecash polega na subskrypcji sms. Ani nie będzie to pobierane z mojego komputera, ani z mojego IP. No to nie wiem, mają namierzanie Satelitarne czy co?

A kiedyś próbowałem pobierać sam, subskrybując, co nie skończyło się dla mnie banem tylko poprostu kasa za pobranie została po kilku godzinach odebrana


RE: Firecash i starter do telefonu - michal2612 - 27-12-2011 21:28

Skoro nie potrafisz zarabiać normalnie, proponuje się przenieść na buxy, idealna forma zarobku dla ludzi z twoim IQ


RE: Firecash i starter do telefonu - Lukasz36016 - 27-12-2011 21:36

Lepiej nie będę pytał bo to i tak nic nie da. Sam sprawdzę


RE: Firecash i starter do telefonu - regeman85 - 27-12-2011 21:40

nie da sie tak jak Ty myslisz, bo żeby aktywowac reklame( co powoduje sciągniecie pliku) to trzeba wysłac sms który kosztuje przykładowo 2 zł a jak nie bedziesz miał kasy to juz nie wyslesz i nie sciągniesz pliku


RE: Firecash i starter do telefonu - Yanke$ - 27-12-2011 21:44

czemu od razu tak na niego naskakiwać, to chyba normalne myśli, które miałby każdy z nas, któremu nie szłoby w ppa uploadzie bądź też jeżeli byśmy byli zbyt leniwi, by zacząć ucczciwie.

To skoro tak, To przykładowo dla kumpla dam starter i będzie ściągał ze swojego kompa, i wtedy powinno być Ok
- Tak, pobierzesz sobie raz, bo tylko raz na jeden numer działa zapisanie się na subskrypcję.

Ogólnie chodzi o to, że jeżeli będziesz miał starter i zapiszesz się na tą subskrypcję, to będziesz mógł sobie pobrać, ale jeżeli będziesz robić to na masową skalę to pewnie będzie to wykryte.

POZDRO impreza


RE: Firecash i starter do telefonu - Lukasz36016 - 27-12-2011 22:49

(27-12-2011 21:44)Yanke$ napisał(a):  czemu od razu tak na niego naskakiwać, to chyba normalne myśli, które miałby każdy z nas, któremu nie szłoby w ppa uploadzie bądź też jeżeli byśmy byli zbyt leniwi, by zacząć ucczciwie.

To skoro tak, To przykładowo dla kumpla dam starter i będzie ściągał ze swojego kompa, i wtedy powinno być Ok
- Tak, pobierzesz sobie raz, bo tylko raz na jeden numer działa zapisanie się na subskrypcję.

Ogólnie chodzi o to, że jeżeli będziesz miał starter i zapiszesz się na tą subskrypcję, to będziesz mógł sobie pobrać, ale jeżeli będziesz robić to na masową skalę to pewnie będzie to wykryte.

POZDRO impreza


Właśnie, o to się boję.
Ale skoro tylko raz można subskrybować to nic, ofert jest ponad 15