Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubię to na Quick.Cms [POMOCY] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Lubię to na Quick.Cms [POMOCY] (/Temat-Lubie-to-na-Quick-Cms-POMOCY-47195)



Lubię to na Quick.Cms [POMOCY] - Corleone - 13-12-2011 21:50

Witajcie, od dłuższego czasu mam pewien problem, mianowicie chcę na stronę wrzucić button Lubię to, strona stoi na Quick CMS.

Dokładne miejsce w które chcę wsadzić ten button ukazane jest na screenie poniżej:

[Obrazek: 1581gtv.png]

Buton w kodzie IFRAME.
Myślę że rozwiązania trzeba szukać w pliku container.tpl

Proszę o pomoc osoby które się na tym znają ponieważ, ja pierwszy raz w Quick'u to nie ogar ze mnie.

Dzięki, Pozdrawiam.


RE: Lubię to na Quick.Cms [POMOCY] - pitfromhell - 13-12-2011 23:24

Użyj divów:

Kod:
<div style="position: absolute; top: 0px; right: 0px; width: 0px; height: 0px;">

[kod]

</div>

Wkej do "wigetów" jeśli masz, lub wrzuć gdzieś w kod szablonu, następnie ustaw dobrze top: right: width: height:

PowodzeniaBig Grin


RE: Lubię to na Quick.Cms [POMOCY] - Corleone - 14-12-2011 00:49

SUKCES ! Dzięki za kodzik wszystko musiałem ręcznie ustawiać ponieważ Quick nie posiada widżetów, jednak jak najbardziej się przydało.

Wielkie dzięki, pozdrawiam.