Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę wasalem ale !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Zostanę wasalem ale !! (/Temat-Zostane-wasalem-ale-47144)

Strony: 1 2


Zostanę wasalem ale !! - Doragon - 12-12-2011 22:14

Postanowiłem spróbować swoich sił na sharecash ale nie chce mi się myśleć co? gdzie? i jak? wrzucać.
Nie jestem amatorem ale tego jeszcze nie próbowałem. Jak mnie chcesz to napisz do mnie z sensem
jak będziesz mi pomagać. Bełkotu nie chce mi się czytać. Chce być prowadzony za rączkę !
Jak pisałem nie chce mi się myśleć. Chcesz mieć wartościowego wasala to mnie musisz wyszkolić.
Wybiorę kogoś za 2-3 dni.
Pisać tutaj nie na priv aby inni mogli ocenić wasz bełkot Tongue


RE: Zostanę wasalem ale !! - Karpik - 12-12-2011 23:13

Cytat:Nie jestem amatorem ale tego jeszcze nie próbowałem.

@Raz
Przemyśl co piszesz.

@Dwa
Myślisz, że ktoś Ci swoje nisze dać żeby 10% zarobków Twoich mieć?


RE: Zostanę wasalem ale !! - Doragon - 12-12-2011 23:51

(12-12-2011 23:13)Karpik napisał(a):  
Cytat:Nie jestem amatorem ale tego jeszcze nie próbowałem.

@Raz
Przemyśl co piszesz.

@Raz
Doskonale wiem co piszę. Po prostu mam do czynienia z uploadem ale nie w takiej formie.

(12-12-2011 23:13)Karpik napisał(a):  @Dwa
Myślisz, że ktoś Ci swoje nisze dać żeby 10% zarobków Twoich mieć?

@Dwa
Jaką nisze. A co to jeden rodzaj plików istnieje. A może posiadanie refa
jest nie opłacalne ?

@Trzy
Zamiast czepiać się trzeba było zaproponować pomoc i mieć (być może) refa.


RE: Zostanę wasalem ale !! - Karpik - 12-12-2011 23:59

Posiadanie reefa - pijawki jest nieopłacalne w 200% i każdy mi rację przyzna Smile


RE: Zostanę wasalem ale !! - siweek - 13-12-2011 07:15

łaskę robisz? Nikt Cię nie potrzebuje by jeszcze pisać co jak małemu dziecku co gdzie i jak. Nie chce Ci się myśleć - to nie dla Ciebie. Uploader powinien myśleć, nie myślisz to nie rób tego. Nie chce mi się wielu rzeczy, ale pomyśl czasem co piszesz... no chyba że też Ci się nie chce


RE: Zostanę wasalem ale !! - masterex2 - 13-12-2011 11:32

(12-12-2011 22:14)Doragon napisał(a):  Postanowiłem spróbować swoich sił na sharecash ale nie chce mi się myśleć co? gdzie? i jak? wrzucać.
Nie jestem amatorem ale tego jeszcze nie próbowałem. Jak mnie chcesz to napisz do mnie z sensem
jak będziesz mi pomagać. Bełkotu nie chce mi się czytać. Chce być prowadzony za rączkę !
Jak pisałem nie chce mi się myśleć. Chcesz mieć wartościowego wasala to mnie musisz wyszkolić.
Wybiorę kogoś za 2-3 dni.
Pisać tutaj nie na priv aby inni mogli ocenić wasz bełkot Tongue

chłopczyku, a kupić ci lizaczka?


RE: Zostanę wasalem ale !! - malpa2 - 13-12-2011 12:14

(12-12-2011 22:14)Doragon napisał(a):  Postanowiłem spróbować swoich sił na sharecash ale nie chce mi się myśleć co? gdzie? i jak? wrzucać.
Nie jestem amatorem ale tego jeszcze nie próbowałem. Jak mnie chcesz to napisz do mnie z sensem
jak będziesz mi pomagać. Bełkotu nie chce mi się czytać. Chce być prowadzony za rączkę !
Jak pisałem nie chce mi się myśleć. Chcesz mieć wartościowego wasala to mnie musisz wyszkolić.
Wybiorę kogoś za 2-3 dni.
Pisać tutaj nie na priv aby inni mogli ocenić wasz bełkot Tongue

Uwierz, nam też nie..


RE: Zostanę wasalem ale !! - Por2010 - 13-12-2011 16:59

po kilku dniach uploading ci się znudzi więc idz lepiej cos innego porobic


RE: Zostanę wasalem ale !! - Szakallt - 15-12-2011 04:31

A mi się wydaje że bardziej liczysz na wyciągnięcie sposobów od ludzi...


RE: Zostanę wasalem ale !! - Doragon - 15-12-2011 15:53

Pisałem szczerze. Nie wiedziałem że potrzeba się prosić żeby zostać czyimś refem.
W telewizji mówią że kryzys idzie. Może to dlatego. Jak nie chcecie refa to nie.

Temat już nieaktualny.