Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania początkującego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Pytania początkującego (/Temat-Pytania-poczatkujacego-47141)



Pytania początkującego - lanceq - 12-12-2011 21:46

Witam,
bawię się w SC+Youtube znaczy jeszcze nic nie zarobiłem ale już zaczynam zbierać punkty na vagex i enhanceviews.

1. Czym szybciej i łatwiej nie płacąc żadnej realnej kasy da się lepiej, bardziej wypozycjonować swój filmik na yt - vagexem czy enhanceviews ?

2. Czy są jakieś inne - darmowe i szybsze sposoby na wypromowanie filmiku na youtube ? Jeżeli tak to na przykład jakie.

3. Chciałbym dostać jedną metodę - wypozycjonuję wszystkimi punktami jakie uda mi się uzbierać jeden filmik, teraz pytanie do Was powiedzcie dokładnie o czym ma być filmik żeby jak najwięcej zarobić (rozumiem że nie podacie najlepszej niszy ale taką na której trochę zarobie na SC)

4. Jak to jest z tym flagowaniem, co ono mi robi złego i co przez to flagowanie tracę.

Niestety kolega z tego forum, któremu się rejestrowałem z ref'a nie do końca wszystko wytłumaczył.

Pozdrawiam serdecznie !


RE: Pytania początkującego - lanceq - 14-12-2011 06:31

Refresh...


RE: Pytania początkującego - lanceq - 14-12-2011 17:36

Ref ! Big Grin


RE: Pytania początkującego - Cromiell - 14-12-2011 17:41

1. Korzystam z Vagex bo nie ma freezów między 300-400 w przeciwieństwie do enhanceviews.
2. Nie korzystam z innych systemów promowania.
3. Nie licz, że ktoś Ci powie dopóki nie będziesz zaufanym refem. Niestety każdy ciężko pracuje na swoje grosiki.
4. Flagowanie to potocznie mówiąc "raportowanie" filmików do administracji YT. Jeżeli YT stwierdzi, że film zawiera zabronione treści, TAG'i, tytuł, mylące treści itp. to usunie go, a Twoje konto dostanie ostrzeżenie. 2 ostrzeżenia = ban na wysyłanie filmików.