Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Playstation Move dla brata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Playstation Move dla brata (/Temat-Playstation-Move-dla-brata-47131)



Playstation Move dla brata - Driver - 12-12-2011 17:32

Siema Big Grin

Powiedzialem cioci, zeby kupila bratu na swieta PSMove. I teraz pytanie, czy to dobry pomysl kupowac 5-latkowi PSMove (oczywiscie skorzystam na tym ja beka).

Ale chodzi mi o wasze zdanie glownie pod wzgledem brata Smile

Dzieki Tongue


RE: Playstation Move dla brata - Scoobyx - 12-12-2011 17:37

Jeśli jest nauczony szanować rzeczy to czemu nie ? Ale jeśli miałby tym rzucać, deptać itd. to nie warto Big Grin PSMove to świetna zabawa.


RE: Playstation Move dla brata - radekb29 - 12-12-2011 17:44

A co wyrzuty sumienia ? Big Grin Nie wiem czy warto, zależy jakie gry do kompletu ale dla takiego 5 latka to napewno nie warto Sport Champions itp Może start the party ? ale też nie wiem bo w sumie 5 latek to czytac nie potrafi...


RE: Playstation Move dla brata - Zythus - 12-12-2011 17:47

Moze mu sie znudzic po pewnym czasie, wiec zakup opłacalny dla Ciebie!


RE: Playstation Move dla brata - Bolt - 12-12-2011 18:35

Deptać? Scoobyx ty masz do czynienia z trudną młodzieżą? Ja osobiście dałem mojej siostrze ciotecznej 3-letniej i grać w rock banda i grać w sports champions. No nie powiem gladiatorka wyśmienita. Smile


RE: Playstation Move dla brata - damianus627 - 12-12-2011 20:06

Na mova są fajne gry dla dzieci i nie tylko. Sam mam DanceStar Party i się fajnie gra.


RE: Playstation Move dla brata - mikolaj90 - 12-12-2011 21:48

Grałem na move w Killzona 3 - rewelacja. Mam też Racket Sports, ping-pong super, Tenis potrafi ostro wymęczyć Smile Ręce bolą.


RE: Playstation Move dla brata - adik0070 - 13-12-2011 16:13

Moja 4, a zaraz 5 letnia siostra uwielbia grać w Start The Party. Pod choinkę ma ode mnie drugą część tej wspaniałej gry.


RE: Playstation Move dla brata - Lubelak - 13-12-2011 19:04

Warto ,warto fajna jest też gra EyePet