Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób docierania do dużej liczby odbiorców - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Sposób docierania do dużej liczby odbiorców (/Temat-Sposob-docierania-do-duzej-liczby-odbiorcow-47043)



Sposób docierania do dużej liczby odbiorców - thomasward - 10-12-2011 19:17

Zaczynam dopiero moją przygodę, jaki sposób jest najbardziej efektywny? Strony internetowe, pisanie na forum czy filmy na YT? Plusem odwdzięczę się, mową Yody.


RE: Sposób docierania do dużej liczby odbiorców - Karpik - 10-12-2011 21:52

Wszystkie sposoby na promowanie są dobre. Ja promuję na YT i mam ruch około 250 osób / 24h


RE: Sposób docierania do dużej liczby odbiorców - thomasward - 11-12-2011 11:21

A najlepszy? Taki, który mam stosować?


RE: Sposób docierania do dużej liczby odbiorców - lebshot - 11-12-2011 12:15

Jest dużo sposobów.
Youtube jest jednym z najszybszych Smile Ja z samego YT potrafiłem mieć 1k wyświetleń na stronie dziennie Smile

Mam jednego bloga, który otrzymuje wyświetlenia tylko z facebooka Smile
I jest tam od 150 do 400 wyświetleń dziennie


RE: Sposób docierania do dużej liczby odbiorców - ptasior - 11-12-2011 17:02

@up a jak zrobiłeś że wejścia z Fb i ile zarabiasz dziennie?


RE: Sposób docierania do dużej liczby odbiorców - Admin - 11-12-2011 17:18

Pytasz o najlepszy a jednocześnie najtrudniejszy, wypozycjonuj stronę z masą użytecznych plików i jesteś internetowym bogaczem jak Killer.
Jednak jest to mega czasochłonne i trzeba posiadać trochę wiedzy i doświadczenia prócz samych chęci.